Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 06 Φεβρουαρίου 2015 14:38

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 7 και 8 Φεβρουαρίου !!!! ΠΡΟΣΟΧΗ : ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΩΝ !!!!!

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο   7 και  8   Φεβρουαρίου ....

ΠΡΟΣΟΧΗ : ΝΕΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΣ  15:15 μ.μ. !!!!!!!

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 

 

 

 

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              19η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο  7   Φεβρουαρίου   2015    ώρα   15:15  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
07/02/15 15:15 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ     Κ.                     4ος ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α. ΖΗΡΔΑΣ    Α. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ  Ι.
07/02/15 15:15 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ  ΦΤΕΛΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ  ΔΟΞΑΤΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ    Β. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Θ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ    Π. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ   Π.
07/02/15 15:15 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε.  ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ    Κ.                 4ος ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ  Π. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
07/02/15 15:15 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ   Κ. ΜΠΥΡΟΣ    Θ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ   Σ.
07/02/15 15:15 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Π.           4οςΧ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ    Γ.
07/02/15 15:15 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΙΑΜΑΝΗΣ      Α.               4ος ΒΑΡΣΑΜΗΣ  Χ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ   Μ. ΜΙΜΑΝΗΣ    Α. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ι.
07/02/15 15:15 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ    Β. ΚΕΛΙΔΗΣ    Χ. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
07/02/15 15:15 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ                    Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΜΑΜΣΑΚΟΣ   Θ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ   Σ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ    Μ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος         16η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   8    Φεβρουαρίου   2015    ωρα     15:15 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
08/02/15 15:15 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ   Ι. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ    Γ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π.  Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/02/15 15:15 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Θ. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ   Ε. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/02/15 11:45 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   Ρ. ΚΑΤΣΑΡΧΟΥ  Π. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/02/15 15:15 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Δ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
                 
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος         16η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   8     Φεβρουαρίου   2015    ωρα     15:15    μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
08/02/15 15:15 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Χ. ΓΚΟΝΤΕ   Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/02/15 15:15 ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ    Α. ΓΙΑΓΚΟΥ   Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/02/15 15:15 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ   Ν. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ   Σ. ΡΗΓΟΥΛΗΣ    Σ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/02/15 11:45 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ  Κ. ΒΑΡΣΑΜΗΣ   Χ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/02/15 15:15 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     3ος  ομιλος         16η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   8     Φεβρουαρίου  2015    ωρα     15:15 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
07/02/15 15:15 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΛΟΥΚΙΔΗΣ    Α. ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ   Ν. ΟΜΠΑΣΗΣ   Γ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/02/15 15:15 Κ.ΒΡΟΝΤΟΥ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α. ΛΟΥΤΣΚΑΣ    Κ. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/02/15 15:15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ   Π. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   Ι. ΧΑΜΟΣ    Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
07/02/15 15:15 Κ.ΒΡΥΣΗΣ Α.Ε.Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ   Α. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Κ. ΖΑΧΑΡΗ   Μ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
08/02/15 15:15 ΟΧΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ    Χ. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι. ΣΑΜΑΡΑ   Ε. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2000-2001      (11η   αγωνιστικη  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
07/02/15 11.00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ   Ι.
07/02/15 11.30 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ    Α.
07/02/15 11.30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
07/02/15 11.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   Ι.
07/02/15 11.00 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ.
07/02/15 11.30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π.
07/02/15 11.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
07/02/15 11.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ.
07/02/15 11.30 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π.
01/02/15 15.00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ MATAIOYTAI 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2002-2003      (9η   αγωνιστικη  )
08/02/15 11.00 ΔΟΞΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Δ.
08/02/15 11.30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ   Σ.
08/02/15 11.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
08/02/15 11.30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
08/02/15 11.30 ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β.
08/02/15 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΜΠΥΡΟΣ   Θ.
08/02/15 11.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ.
08/02/15 11.30 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2004-2005      (9η   αγωνιστικη  )
08/02/15 11.30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ.
08/02/15 11.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΡΗΓΟΥΛΗΣ    Σ.
08/02/15 11.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ.
08/02/15 11.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
08/02/15 11.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ.
08/02/15 11.30  ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
08/02/15 11.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 06 Φεβρουαρίου 2015 14:38

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.