Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Παρασκευή, 30 Ιανουαρίου 2015 20:07

Οι διαιτητές της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 30/1 και 1/2 !!!!!!

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο  30 Ιανουαρίου και 1 Φεβρουαρίου.....

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              18η    αγωνιστικη  ( Σαββάτο   31   Ιανουαρίου  2015    ώρα   15:00  μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
31/01/15 15:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ  ΔΟΞΑΤΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΜΙΜΑΝΗΣ    Α. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ     Γ.
31/01/15 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   Α.         4οςΜΑΜΣΑΚΟΣ   Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ   Π.
31/01/15 15:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΡΗΣ  ΦΤΕΛΙΑΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ   Σ. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ  Ε.
31/01/15 15:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ε.  ΚΥΡΓΙΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Θ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ   Μ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ  Π. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ι.
31/01/15 15:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ   Κ.              4ος ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ  Β. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ  Π.
31/01/15 15:00 Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ   Π. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Α. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   Ι. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
31/01/15 15:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ.  4οςΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ   Π. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ   Ι.
31/01/15 15:00 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ                    Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α.       4οςΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. ΖΗΡΔΑΣ     Α. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ  Σ.
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος         15η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   1     Φεβρουαρίου   2015    ωρα     15:00 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
01/02/15 15:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ   Α. ΡΗΓΟΥΛΗΣ    Σ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/02/15 15:00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α. ΜΠΥΡΟΣ   Θ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ   Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
31/01/15 15:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ   Ν. ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ   Ν. ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ    Γ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/02/15 15:00 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ    Π. ΚΑΡΝΕΖΟΣ    Κ. ΛΟΥΤΣΚΑΣ    Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
                 
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος         15η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   1  Φεβρουαρίου   2015    ωρα     15:00 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
01/02/15 11:45 ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ   Α. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ   Χ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ   Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/02/15 15:00 ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ. ΓΙΑΓΚΟΥ   Κ. ΧΑΜΟΣ   Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/02/15 15:00 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ  Π. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ   Ρ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/02/15 15:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΟΜΠΑΣΗΣ  Γ. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/02/15 15:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΖΑΧΑΡΗ   Μ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     3ος  ομιλος         15η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   1 Φεβρουαρίου  2015    ωρα     15:00 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
01/02/15 11:45 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Θ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ    Δ. ΓΚΟΝΤΕ   Α. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/02/15 15:00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι. ΣΑΜΑΡΑ   Ε. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/02/15 15:00 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ  Θ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/02/15 15:00 ΟΧΥΡΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ Α.Ε.Κ.ΒΡΥΣΗΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Χ. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ   Κ. Ε.Δ.  ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
01/02/15 15:00 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ  Π. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ     Ι.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2000-2001      (10η   αγωνιστικη  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ   
30/01/15 15.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ    Ε.
31/01/15 11.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΚΕΛΙΔΗΣ   Χ.
31/01/15 11.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β.
31/01/15 11.30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΣΙΑΜΑΝΗΣ   Α.
31/01/15 11.30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ   Ι.
31/01/15 11.00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ.
31/01/15 11.30 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
31/01/15 11.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β.
01/02/15 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ.
01/02/15 15.00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ MATAIOYTAI 
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2002-2003      (8η   αγωνιστικη  )
01/02/15 11.00 ΔΟΞΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Α.
01/02/15 11.30 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ.
01/02/15 11.30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ  Κ.
01/02/15 11.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π.
31/01/15 11.30 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
01/02/15 11.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β.
01/02/15 11.30 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΙΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
01/02/15 11.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2004-2005      (8η   αγωνιστικη  )
01/02/15 12.30 ΔΟΞΑΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  Α.
01/02/15 11.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ.
01/02/15 11.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ   Γ.
01/02/15 11.30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ  Ι.
31/01/15 11.30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   Λ.
01/02/15 11.30 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   Ι.
01/02/15 11.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΜΠΥΡΟΣ   Θ.
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 30 Ιανουαρίου 2015 20:07

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.