Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Παρασκευή, 14 Νοεμβρίου 2014 14:28

Οι διαιτητές των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο

Γράφτηκε από τον

Ανακοινώθηκαν απο την ΕΠΣ Δράμας οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο 15 και 16 Νοεμβρίου....και μέσα σε βαρύ κλίμα για την δραμινή διαιτησία έπειτα απο την σύλληψη διαιτητή για εκβίαση προς προπονητή τοπικής ομάδος.........

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής :

 Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ              8η  αγωνιστικη  (   Σαββάτο  15  Νοεμβρίου     2014      ωρα  15:00  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
15/11/14 15:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ   Α.          4ος ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ    Θ. ΧΑΣΙΩΤΗΣ      Ε. ΤΣΑΚΙΡΗΣ   Κ. ΧΑΣΕΚΙΔΗΣ    Π.
15/11/14 15:00 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ   Γ.          4ος ΣΙΑΜΑΝΗΣ    Α. ΚΑΡΝΕΖΟΣ     Κ. ΜΙΜΑΝΗΣ    Α. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ   Ι.
15/11/14 15:00 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε.  ΚΥΡΓΙΩΝ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ   Α. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ  Ε.
15/11/14 15:00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ  ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ                    Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Χ. ΒΑΝΤΣΗΣ   Ι. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ    Γ. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ    Γ.
15/11/14 15:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ    Ν.              4ος ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ Ν. ΛΑΦΑΖΑΝΗ   Μ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ  Ι.
15/11/14 15:00 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ  ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ    Π. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ    Μ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  Ι.
15/11/14 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΙΚΟΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ    Α.                  4ος ΜΑΜΣΑΚΟΣ   Θ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π. ΖΗΡΔΑΣ     Α. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   Χ.
15/11/14 15:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ  ΧΩΡΙΣΤΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ    Α. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Α. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ    Σ.
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος            7η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   16      Νοεμβρίου     2014     ωρα     15:00 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/11/14 15:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ   Β. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ   Π. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ    Χ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 15:00 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ     Χ. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ    Σ. ΜΙΜΑΝΗΣ    Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 11:45 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ   Γ. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 15:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ   Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ. ΚΑΡΝΕΖΟΣ    Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 15:00 ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΧΘΟΦΟΡΙΔΗΣ   Ν. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   Σ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος            7η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   16  Νοεμβρίου     2014     ωρα     15:00 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/11/14 15:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ   Π. ΔΕΛΗΜΠΑΙΔΗΣ   Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α.  Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 15:00 ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ    Γ. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ   Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ    Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 11:45 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ ΚΕΛΙΔΗΣ    Χ. Χ#ΚΥΡΙΑΚΟΥ     Σ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ   Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 15:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ     Π. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ   Δ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ    Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 15:00 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ   Ε. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     3ος  ομιλος            7η  αγωνιστικη  (  Κυριακή   16  Νοεμβρίου     2014     ωρα     15:00 μ.μ.  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/11/14 15:00 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Α.Ε.Κ.ΒΡΥΣΗΣ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ  Γ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ  Β. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 15:00 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΜΣΑΚΟΣ    Θ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Π. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 11:45 ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ    Κ. ΒΑΝΤΣΗΣ    Ι. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ Π. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 15:00 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ  Ι. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
16/11/14 15:00 ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Ν. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ  Ρ. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2000-2001      (6η αγωνιστικη )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
15/11/14 11:30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ   Π.
15/11/14 11:30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ    Γ.
15/11/14 11:30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ    Π.
15/11/14 11:30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ     Ι.
15/11/14 11:30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
15/11/14 11:30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗΣ    Ε.
15/11/14 11:30 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
15/11/14 11:30 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
15/11/14 11:30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ    Μ.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2002-2003      (6η αγωνιστικη )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16/11/14 11.30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ    Ι.
16/11/14 11.00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ   Μ.
16/11/14 11.00 ΔΟΞΑΣ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
16/11/14 11.00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ   Ρ.
16/11/14 11.00 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
16/11/14 11.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ   Α.
16/11/14 11.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ  Β.
16/11/14 11.30 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   Β.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννηθέντων το 2004-2005      (6η αγωνιστικη )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
16/11/14 11.30 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ   Α.
16/11/14 11.30 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ   Π.
16/11/14 12.30 ΔΟΞΑΣ  Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΤΣΑΚΙΡΗΣ   Κ.
16/11/14 12.30 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α.
16/11/14 12.30 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
16/11/14 11.30 ΚΡΑΧΤΙΔΗ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ    Γ.
16/11/14 11.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΤΗΚΥΡΙΑΚΟΥ Σ.
16/11/14 11.30 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   Ε.

 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΞΙΟΛΟΓΗΜΕΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ-ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 2014-15.
  ΩΡΑ ΚΑΤΗΓ. ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α'  ΒΟΗΘΟΣ Β΄  ΒΟΗΘΟΣ  4ος   ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
16/11/2014 15:00 Γ'  ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘ/ΠΟΛΗΣ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ   ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ Σ. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ε. ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ Ι.
16/11/2014 15:00 Γ' ΕΒΡΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ   ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ Ι. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Β. ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ Δ. - ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 14 Νοεμβρίου 2014 14:28

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.