Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 21 Ιανουαρίου 2022 21:21

SUPERLEAGUE 2 : οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής!

Γράφτηκε από τον

Με την 15η αγωνιστική συνεχίζεται το σαββατοκύριακο (22-23/1) , το πρωτάθλημα της  Super League 2 με πλήρη δράση σε Βορρά και Νότο !

Δραμινή εκπροσώπηση θα έχουμε στην αναμέτρηση Καβάλας - Ξάνθης με τους κ.κ. Χατζηνάκο και Τσακίρη να ορίζονται ως 2ος και 3ος βοηθός διαιτητή!

Δείτε παρακάτω το πρόγραμμα , τους διαιτητές καθώς και την βαθμολογία πριν την έναρξη των αγώνων:

 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

 

 

Σάββατο 22 Ιανουαρίου

 

 

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Β (14.45)

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), Δημόπουλος (Φλώρινας)

 

 

 

Νίκη Βόλου – Απόλλων Λάρισας (14.45)

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Δελής (Βοιωτίας)

 

 

 

ΠΑΟΚ Β – Τρίκαλα   ΑΝΑΒΟΛΗ 

 

 

 

 

Ξάνθη – Βέροια (17.00 ΕΡΤ3)

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας, φωτ.)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Αϊναλής (Μακεδονίας)

 

 

 

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

 

 

Πιερικός - Απόλλων Πόντου (14.45)

Διαιτητής: Τάσσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)

 

 

 

Θεσπρωτός - Ηρακλής (14.45)

Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Καραλής (Ηλείας)

 

 

 

Καβάλα – Πανσερραϊκός (14.45)

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Χατζηνάκος, Κουβαλάκης (Δράμας)

 

 

 

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ (14.45, Νεάπολης)

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Κορωνάς, Χρηστάκος (Πειραιά

 

 

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΒΕΡΟΙΑ 24 11** 7 3 1 23-8 +15 5 6   18 6 0 0 17-2 +15   6 1 3 1 6-6 0
2 Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 23 12* 6 5 1 15-4 +11 10 2   14 4 2 0 10-1 +9   9 2 3 1 5-3 +2
3 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 22 9*** 7 1 1 19-5 +14 6 3   12 4 0 0 10-0 +10   10 3 1 1 9-5 +4
4 ΑΝΑΓ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 19 9***** 6 1 2 16-5 +11 5 4   15 5 0 0 14-2 +12   4 1 1 2 2-3 -1
5 ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 18 12 5 3 4 16-8 +8 8 4   14 4 2 0 13-2 +11   4 1 1 4 4-7 -3
6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. Β΄ 18 12 4 6 2 14-11 +3 6 6   11 3 2 1 9-6 +3   7 1 4 1 5-5 0
7 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 16 11 4 4 3 16-6 +10 7 4   10 3 1 1 13-3 +10   6 1 3 2 3-3 0
8 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 15 11** 4 3 4 14-11 +3 8 3   10 3 1 1 6-2 +4   5 1 2 3 8-9 -1
9 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 13 10*** 2 7 1 5-5 0 10     7 1 4 0 2-1 +1   6 1 3 1 3-4 -1
10 Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ 13 11*** 3 4 4 11-18 -7 6 5   11 3 2 0 5-1 +4   2 0 2 4 6-17 -11
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 12 11 3 3 5 17-16 +1 6 5   6 1 3 2 9-7 +2   6 2 0 3 8-9 -1
12 ΠΑΟΚ Β΄ 10 9**** 2 4 3 9-9 0 5 4   4 1 1 2 4-5 -1   6 1 3 1 4-3 +1
13 ΠΙΕΡΙΚΟΣ 10 12** 2 4 6 12-15 -3 6 6   6 1 3 2 9-6 +3   4 1 1 4 3-9 -6
14 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 10 10*** 2 4 4 12-17 -5 5 5   9 2 3 1 10-9 +1   1 0 1 3 2-8 -6
15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 9 10*** 2 3 5 12-17 -5 5 5   5 1 2 2 5-6 -1   4 1 1 3 7-11 -4
16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 5 11** 0 5 6 7-18 -11 8 3   4 0 4 2 6-9 -3   1 0 1 4 1-9 -8
17 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ 2 9**** 0 2 7 2-47 -45 1 8   1 0 1 3 0-17 -17   1 0 1 4 2-30 -28
* ΜΕ ΚΙΤΡΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΣΤΗΛΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΡΕΠΟ
ΟΙ ΑΣΤΕΡΙΣΚΟΙ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΥΠΟΔΗΛΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ

 

 

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 

 

 

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

 

 

ΑΕΚ Β - Επισκοπή (14.00)

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

 

 

 

Καλαμάτα - Ρόδος    ANABOΛΗ 

 

 

 

 

Παναθηναϊκός Β - Λεβαδειακός (14.45 ERTSPORTS)

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Δημόπουλος, Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

 

 

 

Καραϊσκάκης Άρτας - Ηρόδοτος (14.45)

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

 

 

 

Εργοτέλης - Αιγάλεω (14.45)

Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Πάγκαλος (Λασιθίου)

 

 

 

Αστέρας Βλαχιώτη - Καλλιθέα (14.45)

Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης, Τσιλίκας (Αιτ/νίας)

 

 

 

Διαγόρας - ΟΦΙ (14.45)

Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Καραθανάσης (Αν. Αττικής), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

 

 

 

Χανιά - Ζάκυνθος (14.45)

Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθήνας)

Βοηθοί: Νικολάου (Αθήνας), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

 

 

Η βαθμολογία του 1ου ομίλου
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 25 12* 7 4 1 19-6 +13 7 5   14 4 2 0 12-3 +9   11 3 2 1 7-3 +4
2 ΑΕΚ Β’ 25 12** 7 4 1 13-6 +7 9 3   17 5 2 0 10-5 +5   8 2 2 1 3-1 +2
3 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 23 11** 7 2 2 17-4 +13 8 3   12 4 0 1 12-2 +10   11 3 2 1 5-2 +3
4 ΑΙΓΑΛΕΩ 21 11** 6 3 2 13-6 +7 10 1   16 5 1 0 10-2 +8   5 1 2 2 3-4 -1
5 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 21 9**** 7 0 2 12-5 +7 7 2   15 5 0 1 8-3 +5   6 2 0 1 4-2 +2
6 ΠΑΟ Β΄ 17 12* 5 2 5 12-13 -1 8 4   7 2 1 2 7-7 0   10 3 1 3 5-6 -1
7 Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 16 11*** 5 1 5 11-9 +2 7 4   10 3 1 1 7-2 +5   6 2 0 4 4-7 -3
8 Α.Ο. ΧΑΝΙΑ 15 11** 3 6 2 17-10 +7 6 5   8 2 2 1 10-4 +6   7 1 4 1 7-6 +1
9 ΡΟΔΟΣ 15 9**** 4 3 2 13-11 +2 4 5   12 4 0 0 9-0 +9   3 0 3 2 4-11 -7
10 Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15 12* 4 3 5 16-19 -3 5 7   8 2 2 2 8-8 0   7 2 1 3 8-11 -3
11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 14 11** 4 2 5 11-13 -2 6 5   8 2 2 1 3-3 0   6 2 0 4 8-10 -2
12 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 13 12* 3 4 5 9-14 -5 8 4   5 1 2 3 5-8 -3   8 1 3 2 4-6 -2
13 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 12 11** 3 3 5 7-7 0 10 1   6 1 3 3 3-5 -2   6 2 0 2 4-2 +2
14 Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 9 10*** 2 3 5 8-15 -7 6 4   4 1 1 2 3-5 -2   5 1 2 3 5-10 -5
15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 7 10*** 1 4 5 4-10 -6 8 2   3 0 3 1 1-2 -1   4 1 1 4 3-8 -5
16 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 6 11** 1 3 7 4-12 -8 10 1   4 1 1 4 3-6 -3   2 0 2 3 1-6 -5
17 ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1 11*** 0 1 10 0-26 -26 6 5   1 0 1 5 0-10 -10   0 0 0 5 0-16 -16
* ΜΕ ΚΙΤΡΙΝΟ ΧΡΩΜΑ ΣΤΗΝ ΣΤΗΛΗ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΡΕΠΟ
OI ΑΣΤΕΡΙΣΚΟΙ ΥΠΟΔΗΛΩΝΟΥΝ ΤΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΜΑΤΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ
Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 21 Ιανουαρίου 2022 21:21

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.