Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Πέμπτη, 13 Ιανουαρίου 2022 21:17

SUPERLEAGUE 2 : οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής!

Γράφτηκε από τον

Με την 14η αγωνιστική συνεχίζεται το ερχόμενο σαββατοκύριακο (15-16/1) το πρωτάθλημα της  Super League 2 όπου η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές των αγώνων!

Δραμινή εκπροσώπηση θα έχουμε σε δύο αγώνες του Βορείου Ομίλου , όπου οι κ.κ. Πουλικίδης και Τσακίρης θα βρεθούν στις Σέρρες (Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός) ενώ οι κ.κ. Κουβαλάκης και Χατζηνακος στην Βέροια (Βέροια-Πιερικός)!

Αναλυτικά οι ορισμοί των αγώνων:

Super League 2 – 14η αγωνιστική

 

Βόρειος όμιλος

 

Σάββατο 15/01 – 14:45

 

 

Ολυμπιακός Β'-Καβάλα
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτ/νιας), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

 

 

 

Ηρακλής-Ξάνθη (17:00)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)

 

 

 

Κυριακή 16/01 – 14:45

 

Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Πραχάλης (Κοζάνης)

 

 

 

Απόλλων Λάρισας-Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)

 

 

 

Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Δημόπουλος (Φλώρινας)

 

 

 

Βέροια-Πιερικός
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Χατζηνάκος (Δράμας)

 

 

 

Απόλλων Πόντου-Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας)

 

 

 

 

ΑΕΛ-Νίκη Βόλου (17:00)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)

 

 

 

 

Νότιος Όμιλος 

 

 

Σάββατο 15/01 – 14:45

 

Ηρόδοτος-Παναθηναϊκός Β
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κουφός (Μακεδονίας), Φράπος (Μακεδονίας)

 

 

 

Ρόδος-ΑΕΚ Β
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

 

 

Κυριακή  16/01 – 14:45

 

 

Ζάκυνθος-Διαγόρας
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Κορώνας (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)

 

 

 

ΟΦΙ-Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Γουρνιάς (Ανατ. Αττικής)

 

 

 

Καλλιθέα-Εργοτέλης
Διαιτητής: Κουκουλάς (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

 

 

 

Αιγάλεω-Καραϊσκάκης Άρτας
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας – Λευκάδας)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Ισακοβίδης (Λακωνίας)

 

 

 

Λεβαδειακός-Καλαμάτα
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)

 

 

 

Επισκοπή-Κηφισιά
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

Τελευταία τροποποίηση στις Πέμπτη, 13 Ιανουαρίου 2022 21:32

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.