Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Παρασκευή, 29 Οκτωβρίου 2021 11:43

Super League 2: οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής! (Σάββατο 30 - Κυριακή 31 Οκτωβρίου)

Γράφτηκε από τον

Πρεμιέρα αυτό το σαββατοκύριακο και στην Σούπερ Λίγκ 2 ....χωρίς όμως την παρουσία της Δόξας Δράμας μετά τα τελευταία γεγονότα...αλλά και χωρίς Καβάλα , Ζάκυνθο και πάει λέγοντας!

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ γνωστοποιήσε τους ορισμούς των διαιτητών για τις αναμετρήσεις της πρεμιέρας , με τον Δραμινό Κώστα Πουλικίδη να ορίζεται ως 4ος διαιτητής στην αναμέτρηση Καλαμαριάς - Αριδαίας ....ο Δραμινός Άγγελος Ζήρδας που αγωνίζεται με τα ''χρώματα'' της ΕΠΣ Αθηνών να βρίσκεται στον αγώνα Πιερικού - Θεσπρωτού ενώ στον αγώνα Λάρισας-ΠΑΟΚ Β΄ορίστηκε ο Γιώργος Βρέσκας της ΕΠΣ Πιερίας!

Αναλυτικά : 

 

Α' ΟΜΙΛΟΣ

 

Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15:00)

 

 

Απόλλων Λάρισας - Βέροια (γήπεδο Φιλιππούπολης)

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

 

 

 

Πιερικός - Θεσπρωτός (Δημ. Βέροιας)

Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)

Βοηθοί: Ζήρδας (Αθήνας), Φράγιος (Μακεδονίας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας

 

 

 

Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15:00)

 

 

Ολυμπιακός Β - Τρίκαλα (Ρέντη)

Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτ/νίας), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)

4ος: Ψυχούλας (Βοιωτίας)

 

 

 

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β (Αλκαζάρ)

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθήνας), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

 

 

 

Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας (Μακεδονικού)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

 

 

 

Ηρακλής - Αναγέννηση Καρδίτσας (Καυτανζόγλειο)

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Ίσσα (Αθήνας), Σάββας (Σερρών)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

 

 

 

Νίκη Βόλου - Ξάνθη (Πανθεσσαλικό)

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθήνας)

Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Μανασής (Τρικάλων)

4ος: Τσουκαλάς (Αθήνας)

 

 

 

Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου (Σερρών)

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παραφέστας (Λάρισας)

4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

 

 

 

Β' ΟΜΙΛΟΣ

 

 

Σάββατο 30 Οκτωβρίου (15:00)

 

 

Κηφισιά - Ρόδος (Καισαριανής)

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Καραλής (Ηλείας), Δίπλαρης (Καρδίτσας)

4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

 

 

 

ΟΦΙ - Παναθηναϊκός Β (Βουζουνεράκειο)

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Πειραιά)

Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

 

 

 

Εργοτέλης - Αιγάλεω (Παγκρήτιο)

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Μάνος (Λάρισας), Αναστασάκης (Χανίων)

4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

 

 

 

Διαγόρας Ρόδου - ΑΕΚ Β (Ρόδου)

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Μαχαίρας (Αθήνας)

 

 

Κυριακή 31 Οκτωβρίου (15:00)

 

 

Αστέρας Βλαχιώτη - Ηρόδοτος (Σπάρτης)

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Δέτση (Αθήνας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

 

 

 

Καλλιθέα - Επισκοπή (Καλλιθέας)

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

 

 

 

Λεβαδειακός - Καραϊσκάκης (Λιβαδειάς)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Νικολάου (Αθήνας)

4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

 

 

 

Χανιά - Καλαμάτα (Περιβολίων)

Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

4ος: Πουλόπουλος (Πειραιά)

Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 29 Οκτωβρίου 2021 14:15

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.