Oragiaspor-dramas.gr

Δευτέρα, 25 Οκτωβρίου 2021 21:03

Κύπελλο Ελλάδος : οι διαιτητές της 5ης φάσης!

Γράφτηκε από τον

Με τους αγώνες της 5ης φάσης συνεχίζεται αυτήν την εβδομάδα το Κύπελλο Ποδοσφαίρου Ελλάδος με αρκετές και ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις...με αυτή ανάμεσα σε Ατρόμητο και Παναθηναϊκό να ''τραβάει'' τα βλέμματα!

Η  ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών όπου η δραμινή διαιτησία θα εκπροσωπηθεί με τους κ.κ. Πουλικίδη (4ος διαιτητής) και Τσακίρη (2ος βοηθός) στην αναμέτρηση Ξάνθης-Ιωνικού ενώ ο κ. Χατζηνάκος θα βρεθεί στις Σέρρες και στον αγώνα Πανσερραϊκού - Βόλου (2ος βοηθός)!

Αναλυτικά:

Τρίτη (26/10):

 

15:00 Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Παραφέστας (Λάρισας)

4ος Μελτζανίδης (Ημαθίας)

 

 

 

15:00 Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Κόλλιας (Ηπείρου), Ψαρρής (Ζακύνθου)

4ος Νικολάου (Αθηνών)

 

 

 

17:15 Λάρισα - ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Σπυρόπουλος (Αν. Αττικής)

4ος Καλατζής (Θεσσαλίας)

 

 

Τετάρτη (27/10)

 

 

14:00 ΑΕ Λευκίμμης - Αγιος Νικόλαος

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου), Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

4ος Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

 

 

 

15:00 Ξάνθη – Ιωνικός

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Τζιουβάρας (Κοζάνης), Τσακίρης (Δράμας)

4ος Πουλικίδης (Δράμας)

 

 

 

15:00 Ηλιούπολη – Λαμία

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανιών)

Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας), Ζήρδας (Αθηνών)

4ος Πουλόπουλος (Πειραιά)

 

 

 

17:15 Πανσερραϊκός – Βόλος

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Αϊνάλης (Μακεδονίας), Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος Τσιάρας (Καβάλας)

 

 

 

19:00 Ατρόμητος – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Μπουξμπάουμ (Αν. Αττικής), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)

4ος Νταούλας (Δυτ. Αττικής)

 

 

 

21:30 Παναχαϊκή - Παναιτωλικός

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Κωνσταντόπυλος, Τριανταφύλλου (Κορινθίας)

4ος Ρηγόπουλος (Ηλείας)

 

 

Πέμπτη (28/10)

 

 

15:00 Αχέρων Καναλακίου – ΟΦΗ

Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)

4ος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

 

 

 

17:15 Τρίκαλα - Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος Μπούμπας (Ηπείρου)

 

 

 

Τετάρτη (3/11)

 

15:00 Κηφισιά - Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Ζαμπάλας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος Τσαμούρης (Πειραιά)

Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 25 Οκτωβρίου 2021 21:23

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.