Oragiaspor-dramas.gr

Παρασκευή, 17 Δεκεμβρίου 2021 21:46

Σάββατο 18/12 : οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας!

Γράφτηκε από τον

 

 

 

 

Αρκετά πλούσιο το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 18/12 , όσον αφορά τις αθλητικές μεταδόσεις ....

Αναλυτικά :

 

02:30
Μπόστον Σέλτικς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
COSMOTE SPORT 4HD
 
COSMOTE SPORT 4HD
02:30
Ατλάντα Χοκς - Ντένβερ Νάγκετς
COSMOTE SPORT 7HD
 
COSMOTE SPORT 7HD
12:30
Διομήδης Άργους - ΑΕΚ
ΕΡΤ3
 
ΕΡΤ3
14:45
Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β'
ΕΡΤ Sports 2
 
ΕΡΤ Sports 2
14:45
Παναθηναϊκός Β' - Χανιά
ΕΡΤ3
 
ΕΡΤ3
15:00
Νίζνι Νόβγκοροντ - Λοκομοτίβ Κουμπάν
COSMOTE SPORT 8HD
 
COSMOTE SPORT 8HD
15:00
Ράγιο Βαγιεκάνο - Αλαβές
NOVASPORTS 1 HD
 
NOVASPORTS 1 HD
15:30
ΑΕΚ - Αίας Ευόσμου
YouTube
 
YouTube
16:00
Ολυμπιακός - ΟΦΗ
YouTube
 
YouTube
16:00
Αταλάντα - Ρόμα
COSMOTE SPORT 2HD
 
COSMOTE SPORT 2HD
16:00
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης 25μ. - 3η Μέρα Τελικών
ΕΡΤ Sports
 
ΕΡΤ Sports
16:30
Χόφενχαϊμ - Γκλάντμπαχ
NOVASPORTS 4 HD
 
NOVASPORTS 4 HD
16:30
Γκρόιτερ Φιρτ - Άουγκσμπουργκ
NOVASPORTS 5 HD
 
NOVASPORTS 5 HD
16:30
Λειψία - Αρμίνια Μπίλεφελντ
NOVASPORTS 2 HD
 
NOVASPORTS 2 HD
16:30
Μπόχουμ - Ουνιόν Βερολίνου
NOVASPORTS START
 
NOVASPORTS START
16:30
Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μάιντς
NOVASPORTS 3 HD
 
NOVASPORTS 3 HD
17:00
Βέροια - Πανσερραϊκός
ΕΡΤ3
 
ΕΡΤ3
17:00
Παναθηναϊκός - Ηλυσιακός
SDNA WEB TV
 
SDNA WEB TV
17:00
Απόλλων Πάτρας - Λάρισα
ΕΡΤ Sports 4
 
ΕΡΤ Sports 4
17:00
Άστον Βίλα - Μπέρνλι
COSMOTE SPORT 5HD
 
COSMOTE SPORT 5HD
17:00
Ιωνικός - ΠΑΟΚ
ΕΡΤ Sports 3
 
ΕΡΤ Sports 3
17:15
Ρεάλ Σοσιεδάδ - Βιγιαρεάλ
NOVASPORTS 1 HD
 
NOVASPORTS 1 HD
19:00
Μπολόνια - Γιουβέντους
COSMOTE SPORT 8HD
 
COSMOTE SPORT 8HD
19:00
Ντιτρόιτ Πίστονς - Χιούστον Ρόκετς
COSMOTE SPORT 4HD
 
COSMOTE SPORT 4HD
19:00
ΑΟ Θήρας - ΠΑΟΚ
YouTube
 
YouTube
19:30
Χέρτα Βερολίνου - Ντόρτμουντ
NOVASPORTS 3 HD
 
NOVASPORTS 3 HD
19:30
Λιντς - Άρσεναλ
COSMOTE SPORT 1HD
 
COSMOTE SPORT 1HD
19:30
Άρης - Πανναξιακός
YouTube
 
YouTube
19:30
Παναιτωλικός - Ατρόμητος
COSMOTE SPORT 2HD
 
COSMOTE SPORT 2HD
19:30
Μπαρτσελόνα - Έλτσε
NOVASPORTS PRIME
 
NOVASPORTS PRIME
20:00
Λαύριο Megabolt - Ηρακλής
ΕΡΤ3
 
ΕΡΤ3
20:00
ΑΟΝΝΝΕ Αμαζόνες - Ολυμπιακός
YouTube
 
YouTube
20:30
ΑΟΝΣ Μίλων - Φίλιππος Βέροιας
YouTube
 
YouTube
21:45
Ουνικάχα Μάλαγα - Μπανταλόνα
COSMOTE SPORT 8HD
 
COSMOTE SPORT 8HD
21:45
Κάλιαρι - Ουντινέζε
COSMOTE SPORT 3HD
 
COSMOTE SPORT 3HD
22:00
Σεβίλλη - Ατλέτικο Μαδρίτης
NOVASPORTS 1 HD
 
NOVASPORTS 1 HD
22:30
Ζιλ Βιθέντε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
COSMOTE SPORT 9HD
 
COSMOTE SPORT 9HD

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.