Oragiaspor-dramas.gr

Τρίτη, 17 Μαΐου 2022 07:41

Α΄ΕΠΣ Δράμας : ο πίνακας των σκόρερς !

Γράφτηκε από τον

 Είκοσι πέντε (25) γκολ σημειώθηκαν στην 9η και προ-τελευταία αγωνιστική των αγώνων play-out στο πρωτάθλημα της Α΄ΕΠΣ Δράμας και συνολικά φθάσαμε στα 756 τέρματα απο την αρχή της αγωνιστικής περιόδου....

Παρακάτω δείτε πως διαμορφώθηκε ο πίνακας των σκόρερς :

Α/Α ΓΚΟΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΑΡΑΖ
1 22 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 5
2 18 ΤΟΠΙ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος 6
3 15 ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ Θ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 12
4 14 ΛΥΚΙΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος 3
5 14 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Γ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
6 13 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 2
7 13 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος 4
8 13 ΒΕΪΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 6
9 12 ΚΟΥΜΠΡΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος 1
10 12 ΤΑΝΟΥΣΙ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος 2
11 11 ΓΑΪΔΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος 1
12 11 ΠΑΡΟΥΤΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 6
13 10 ΛΑΜΠΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος 4
14 10 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Κ. Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
15 10 ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ Ι. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 2
16 10 ΜΟΥΖΕΝΙΤΟΒ Η. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 3
17 10 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος 4
18 10 ΣΕΜΠΕΛΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος 1
19 10 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Η. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 2
20 9 ΤΟΥΜΑΝΤΖΙΔΗΣ Α. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 5
21 9 ΜΕΛΙΔΗΣ 4 ΑΡΚΑΔΙΚΟ / 5 AΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1ος  
22 8 ΜΠΙΑΖΑΚΗΣ Α. ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 1
23 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Φ. 3 ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ / 3 ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ 2ος 2
24 8 ΜΑΣΚΑΛΙΔΗΣ Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος 7
25 7 ΜΠΑΜΠΑΣΑΛΙ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 5
26 7 ΠΟΥΛΑΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 2
27 7 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ. ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 3
28 7 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος 1
29 7 ΠΕΡΣΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος 4
30 7 ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 4
31 7 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Μ. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος 4
32 6 ΤΖΙΒΑΝΑΚΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος 1
33 6 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
34 6 ΤΣΙΜΙΣΚΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
35 6 ΓΙΑΡΙΤΖΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος 1
36 6 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος 1
37 6 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Δ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 2
38 6 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 3
39 6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος 1
40 6 ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 3
41 6 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 5
42 5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
43 5 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
44 5 ΒΙΡΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 1
45 5 ΜΠΑΝΤΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
46 5 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 2
47 5 ΓΟΥΝΑΤΙΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος 2
48 5 ΠΕΤΑΛΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος 4
49 4 ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
50 4 ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος  
51 4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ζ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 1
52 4 ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ Γ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
53 4 ΒΡΑΜΕΝΤΖΑΛΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
54 4 ΔΡΟΣΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
55 4 ΖΑΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 2
56 4 ΜΑΡΙΓΚΟΣ Μ. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
57 4 ΚΑΠΤΕΛΙ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
58 4 ΜΑΝΩΛΕΣΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος 2
59 4 ΜΠΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος 2
60 4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 2
61 4 ΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος 4
62 4 ΚΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος 1
63 4 ΤΟΛΜΑΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 2
64 3 ΤΟΝΤΡΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος 3
65 3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 1
66 3 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
67 3 ΦΕΡΣΙΖΙΔΗΣ Π. ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
68 3 ΕΞΟΥΖΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος  
69 3 ΚΥΡΙΑΖΑΚΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
70 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος  
71 3 ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 1
72 3 ΜΑΛΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
73 3 ΣΟΥΒΛΕΡΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 2
74 3 ΣΙΓΓΟΣ Ι. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
75 3 ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 1
76 3 ΠΑΝΟΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
77 3 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος 1
78 3 ΜΑΥΡΟΒΑΣΙΛΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος 1
79 3 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
80 3 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 2
81 3 ΜΙΤΡΕ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος 1
82 3 ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
83 3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Π. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 2
84 3 ΦΕΡΣΙΖΙΔΗΣ Γ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 2
85 3 ΖΟΡΜΠΙΔΗΣ Α. ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος 2
86 3 ΠΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 1
87 3 ΤΣΕΡΚΕΖΟΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος 1
88 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 2
89 3 ΚΥΣΣΙΔΗΣ Α. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος 1
90 3 ΤΟΥΜΑΝΤΖΙΔΗΣ Δ. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 2
91 3 ΣΕΓΚΟΣ Α. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 2
92 3 ΜΑΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 2
93 3 ΓΙΟΡΑΝΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος 2
94 2 ΠΟΛΥΖΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος  
95 2 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
96 2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
97 2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
98 2 ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΑΘ. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
99 2 ΚΥΣΣΙΔΗΣ Κ. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
100 2 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
101 2 ΔΡΑΜΠΑΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
102 2 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 1
103 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ / 1 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2ος  
104 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Χ. Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
105 2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
106 2 ΖΑΝΤΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
107 2 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ Η. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
108 2 ΔΑΦΤΣΙΟΣ Χ. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
109 2 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
110 2 ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
111 2 ΤΣΑΚΙΡΗΣ (Τ/Φ) Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
112 2 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
113 2 ΠΑΛΤΖΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
114 2 ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
115 2 ΞΕΝΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
116 2 ΧΙΝΤΖΙΔΗΣ Ο. 1 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ / 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤ. ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
117 2 ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ Σ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2ος 2
118 2 ΚΑΜΙΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
119 2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Π. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος 1
120 2 ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος 1
121 2 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος 2
122 2 ΚΑΖΑΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος 2
123 2 ΤΖΑΡΤΖΑΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος 1
124 2 ΖΥΡΙΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 2
125 2 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 1
126 2 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ Μ. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 2
127 2 ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ 1 ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ / 1 ΝΕΑ ΑΜΙΣΣΟΣ 2ος  
128 2 ΚΕΝΤΟΓΛΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος 1
129 2 ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος 2
130 2 ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 1
131 2 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Μ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 2
132 1 ΛΟΥΚΑΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
133 1 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Α. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
134 1 ΦΟΥΡΟΥΤΖΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
135 1 ΣΕΒΔΙΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
136 1 ΜΠΟΥΤΙΟΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
137 1 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος  
138 1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
139 1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος  
140 1 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος  
141 1 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Κ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
142 1 ΜΠΕΣΙΚΑΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
143 1 ΤΣΙΑΡΑΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
144 1 ΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
145 1 ΜΙΛΟ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
146 1 ΠΑΠΑΖΩΤΟΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος  
147 1 ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ Α. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος  
148 1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Μ. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
149 1 ΛΙΠΟ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
150 1 ΓΙΑΓΚΟΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
151 1 ΤΟΣΙΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
152 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
153 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος  
154 1 ΑΛΛΑ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος  
155 1 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Η. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
156 1 ΨΥΧΡΑΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος  
157 1 ΠΑΡΑΣΧΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος  
158 1 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
159 1 ΣΑΒΒΙΔΗΣ Σ. ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος  
160 1 ΒΙΖΥΙΝΟΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
161 1 ΦΑΝΕΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
162 1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
163 1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
164 1 ΚΙΟΣΣΕΣ Α. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
165 1 ΜΗΤΡΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
166 1 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Χ. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
167 1 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
168 1 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος  
169 1 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
170 1 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
171 1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Π. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
172 1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Π. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
173 1 ΚΟΤΣΕΡΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος  
174 1 ΚΑΡΠΙΤΣΑΡΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
175 1 ΚΛΟΓΚΙΡΙ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
176 1 ΤΑΝΤΣΙΔΗΣ Α. ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος  
177 1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
178 1 ΑΒΡΑΜΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
179 1 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
180 1 ΔΙΑΜΑΝΤΙ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
181 1 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
182 1 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
183 1 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
184 1 ΜΠΙΑΖΑΚΗΣ Δ. ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος  
185 1 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 1
186 1 ΣΙΛΛΟΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
187 1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
188 1 ΠΑΓΩΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
189 1 ΔΑΦΤΣΙΟΣ Ν. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
190 1 ΚΛΟΚΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
191 1 ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος  
192 1 ΤΟΣΟΥΝΟΓΛΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
193 1 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
194 1 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
195 1 ΜΑΤΣΙΩΡΗΣ Π. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος  
196 1 ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
197 1 ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 1
198 1 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
199 1 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
200 1 ΓΙΟΡΔΑΜΛΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος 1
201 1 ΑΣΤΕΡΙΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος 1
202 1 ΒΕΖΥΡΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος 1
203 1 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
204 1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
205 1 ΜΠΟΣΚΟΣ (Τ/Φ) ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
206 1 ΜΠΟΣΚΟΨΙΟΥ Π. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3ος 1
207 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 1
208 1 ΜΕΛΙΣΣΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος 1
209 1 ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 1
210 1 ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος 1
211 1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Π. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 1
212 1 ΔΕΡΜΕΔΕΣΙΩΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 1
213 1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2ος 1
214 1 ΦΛΕΓΓΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2ος 1
215 1 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 1
  734 ΣΥΝΟΛΟ 222
           
ΤΡΙΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΟΧΥΡΩΘΕΙ ΣΤΟΝ ΑΚΡΙΤΑ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ (3-0 α.α. τον Αστ. Κουδουνίων)
ΤΡΙΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΟΧΥΡΩΘΕΙ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΑΣΤ. ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ(3-0 α.α. τον Αστ. Κουδουνίων)
ΤΡΙΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΟΧΥΡΩΘΕΙ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣ ΔΟΞΑΤΟΥ (3-0 α.α. τον Αρη Φωτολίβους )
ΤΡΙΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΟΧΥΡΩΘΕΙ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΑΣΤ. ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ (3-0 α.α. τον Αστ. Αρη Φωτολιβους)
           
ΑΥΤΟΓΚΟΛ  
Α/Α ΓΚΟΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΡΑΖ
1 1 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΕΑ ΑΜΙΣΣΟΣ υπερ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  
2 1 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ Α. ΔΟΞΑΤΟ υπέρ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  
3 1 ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ υπέρ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  
4 1 ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΗΣ Α. ΝΕΑ ΚΡΩΜΝΗ υπερ ΒΩΛΑΚΑ  
5 1 ΔΡΑΜΠΑΛΗΣ Κ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ υπερ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1
6 1 ΚΛΟΓΚΙΡΙ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ υπερ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1
7 1 ΚΑΖΑΚΗΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ υπερ ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 1
8 1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ υπερ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1
9 1 ΨΥΧΡΑΜΗΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ υπερ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 1
10 1 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ υπερ ΔΟΞΑΤΟΥ 1
  10 ΣΥΝΟΛΟ 6
Τελευταία τροποποίηση στις Τρίτη, 17 Μαΐου 2022 10:56

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.