Oragiaspor-dramas.gr

Πέμπτη, 05 Μαΐου 2022 20:48

A EΠΣ Δράμας : ο πίνακας των σκόρερς !

Γράφτηκε από τον

Δεκαεννέα (19) γκολ σημειώθηκαν στους αγώνες της 7ης αγωνιστικής των play-out το απόγευμα της Τετάρτης και έτσι φθάσαμε συνολικά στα 711 τέρματα απο την αρχή της αγωνιστικής περιόδου!

Αναλυτικά :

Α/Α ΓΚΟΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΑΡΑΖ
1 19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 2
2 18 ΤΟΠΙ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος 6
3 14 ΛΥΚΙΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος 3
4 14 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Γ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
5 13 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος 4
6 12 ΒΕΪΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 5
7 12 ΚΟΥΜΠΡΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος 1
8 12 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
9 12 ΤΑΝΟΥΣΙ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος 2
10 11 ΓΑΪΔΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος 1
11 11 ΠΑΡΟΥΤΣΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 6
12 10 ΛΑΜΠΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος 4
13 10 ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Κ. Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
14 10 ΤΣΑΜΠΑΖΗΣ Ι. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 2
15 10 ΜΟΥΖΕΝΙΤΟΒ Η. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 3
16 10 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος 4
17 10 ΣΕΜΠΕΛΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος 1
18 10 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Η. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 2
19 9 ΜΕΛΙΔΗΣ 4 ΑΡΚΑΔΙΚΟ / 5 AΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 1ος  
20 9 ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ Θ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 6
21 8 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Φ. 3 ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ / 3 ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ 2ος 2
22 8 ΜΠΙΑΖΑΚΗΣ Α. ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 1
23 7 ΤΟΥΜΑΝΤΖΙΔΗΣ Α. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 3
24 7 ΠΟΥΛΑΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 2
25 7 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Θ. ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 3
26 7 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος 1
27 7 ΠΕΡΣΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος 4
28 6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος 1
29 6 ΜΠΑΜΠΑΣΑΛΙ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 4
30 6 ΤΖΙΒΑΝΑΚΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος 1
31 6 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
32 6 ΤΣΙΜΙΣΚΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
33 6 ΓΙΑΡΙΤΖΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος 1
34 6 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος 1
35 6 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Δ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 2
36 6 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 3
37 5 ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 2
38 5 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 2
39 5 ΓΟΥΝΑΤΙΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος 2
40 5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
41 5 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
42 5 ΒΙΡΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 1
43 5 ΜΠΑΝΤΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
44 5 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Μ. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος 2
45 5 ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 2
46 4 ΚΑΓΙΑΟΓΛΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος 1
47 4 ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
48 4 ΧΑΤΖΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος  
49 4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Ζ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 1
50 4 ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ Γ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
51 4 ΒΡΑΜΕΝΤΖΑΛΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
52 4 ΔΡΟΣΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
53 4 ΖΑΓΙΑΓΚΟΥ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 2
54 4 ΜΑΡΙΓΚΟΣ Μ. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
55 4 ΚΑΠΤΕΛΙ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
56 4 ΜΑΝΩΛΕΣΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος 2
57 4 ΜΠΕΖΥΡΓΙΑΝΝΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος 2
58 4 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ Δ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 3
59 4 ΜΑΣΚΑΛΙΔΗΣ Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος 3
60 4 ΠΕΤΑΛΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος 3
61 4 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 2
62 3 ΦΕΡΣΙΖΙΔΗΣ Π. ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
63 3 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
64 3 ΤΟΛΜΑΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
65 3 ΕΞΟΥΖΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος  
66 3 ΚΥΡΙΑΖΑΚΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
67 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος  
68 3 ΚΟΥΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 1
69 3 ΜΑΛΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
70 3 ΣΟΥΒΛΕΡΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 2
71 3 ΣΙΓΓΟΣ Ι. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
72 3 ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 1
73 3 ΠΑΝΟΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
74 3 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος 1
75 3 ΜΑΥΡΟΒΑΣΙΛΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος 1
76 3 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
77 3 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 2
78 3 ΜΙΤΡΕ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος 1
79 3 ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
80 3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Π. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 2
81 3 ΦΕΡΣΙΖΙΔΗΣ Γ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 2
82 3 ΖΟΡΜΠΙΔΗΣ Α. ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος 2
83 3 ΠΑΝΤΙΚΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 1
84 3 ΤΣΕΡΚΕΖΟΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος 1
85 3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 2
86 3 ΚΥΣΣΙΔΗΣ Α. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος 1
87 3 ΜΗΤΡΟΥΣΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος 3
88 2 ΤΟΝΤΡΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος 2
89 2 ΚΑΜΙΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
90 2 ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ 1 ΦΩΤΟΛΙΒΟΣ / 1 ΝΕΑ ΑΜΙΣΣΟΣ 2ος  
91 2 ΠΟΛΥΖΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος  
92 2 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
93 2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
94 2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
95 2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χ. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος  
96 2 ΔΑΦΤΣΙΟΣ ΑΘ. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
97 2 ΚΥΣΣΙΔΗΣ Κ. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
98 2 ΡΟΥΣΣΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
99 2 ΔΡΑΜΠΑΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
100 2 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 1
101 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1 ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ / 1 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2ος  
102 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Χ. Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
103 2 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
104 2 ΖΑΝΤΣΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
105 2 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ Η. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
106 2 ΔΑΦΤΣΙΟΣ Χ. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
107 2 ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
108 2 ΤΡΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
109 2 ΤΣΑΚΙΡΗΣ (Τ/Φ) Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
110 2 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
111 2 ΠΑΛΤΖΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
112 2 ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
113 2 ΞΕΝΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
114 2 ΧΙΝΤΖΙΔΗΣ Ο. 1 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ / 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤ. ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
115 2 ΤΟΥΜΑΝΤΖΙΔΗΣ Δ. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 1
116 2 ΣΕΓΚΟΣ Α. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
117 2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Π. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος 1
118 2 ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος 1
119 2 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος 2
120 2 ΚΑΖΑΚΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος 2
121 2 ΤΖΑΡΤΖΑΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος 1
122 2 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 1
123 2 ΜΑΝΤΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 1
124 2 ΚΕΝΤΟΓΛΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος 1
125 2 ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος 2
126 2 ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος 1
127 2 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Μ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος 2
128 1 ΛΟΥΚΑΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
129 1 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Α. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
130 1 ΦΟΥΡΟΥΤΖΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
131 1 ΣΕΒΔΙΛΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
132 1 ΜΠΟΥΤΙΟΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
133 1 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος  
134 1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
135 1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος  
136 1 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος  
137 1 ΠΕΤΡΙΔΗΣ Κ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
138 1 ΜΠΕΣΙΚΑΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
139 1 ΤΣΙΑΡΑΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
140 1 ΣΑΒΒΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
141 1 ΜΙΛΟ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
142 1 ΠΑΠΑΖΩΤΟΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος  
143 1 ΖΕΚΕΡΙΔΗΣ Α. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος  
144 1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Μ. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
145 1 ΛΙΠΟ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
146 1 ΓΙΑΓΚΟΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
147 1 ΤΟΣΙΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
148 1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
149 1 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Γ. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος  
150 1 ΑΛΛΑ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1ος  
151 1 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Η. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
152 1 ΨΥΧΡΑΜΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος  
153 1 ΠΑΡΑΣΧΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος  
154 1 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
155 1 ΣΑΒΒΙΔΗΣ Σ. ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος  
156 1 ΒΙΖΥΙΝΟΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
157 1 ΦΑΝΕΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος  
158 1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
159 1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
160 1 ΚΙΟΣΣΕΣ Α. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
161 1 ΜΗΤΡΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
162 1 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Χ. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
163 1 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
164 1 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος  
165 1 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
166 1 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
167 1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Π. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
168 1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Π. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
169 1 ΚΟΤΣΕΡΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 2ος  
170 1 ΚΑΡΠΙΤΣΑΡΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
171 1 ΚΛΟΓΚΙΡΙ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
172 1 ΤΑΝΤΣΙΔΗΣ Α. ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος  
173 1 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος  
174 1 ΑΒΡΑΜΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
175 1 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
176 1 ΔΙΑΜΑΝΤΙ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
177 1 ΓΙΟΡΑΝΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 1ος  
178 1 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος  
179 1 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
180 1 ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1ος  
181 1 ΜΠΙΑΖΑΚΗΣ Δ. ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος  
182 1 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος 1
183 1 ΣΙΛΛΟΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
184 1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
185 1 ΠΑΓΩΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
186 1 ΔΑΦΤΣΙΟΣ Ν. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 2ος  
187 1 ΚΛΟΚΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1ος  
188 1 ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος  
189 1 ΤΟΣΟΥΝΟΓΛΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1ος  
190 1 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
191 1 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος  
192 1 ΜΑΤΣΙΩΡΗΣ Π. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 1ος  
193 1 ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος  
194 1 ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 1
195 1 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
196 1 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
197 1 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ Μ. ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 1ος 1
198 1 ΓΙΟΡΔΑΜΛΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2ος 1
199 1 ΑΣΤΕΡΙΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 2ος 1
200 1 ΒΕΖΥΡΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2ος 1
201 1 ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΣΟΥ 2ος  
202 1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
203 1 ΜΠΟΣΚΟΣ (Τ/Φ) ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 2ος 1
204 1 ΜΠΟΣΚΟΨΙΟΥ Π. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 3ος 1
205 1 ΣΤΑΙΚΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 1
206 1 ΜΕΛΙΣΣΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος 1
207 1 ΖΥΡΙΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 2ος 1
208 1 ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 1
209 1 ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 1ος 1
210 1 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Π. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 1ος 1
211 1 ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ Σ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2ος 1
212 1 ΔΕΡΜΕΔΕΣΙΩΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 1
213 1 ΦΛΕΓΓΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 2ος 1
214 1 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 2ος 1
  695 ΣΥΝΟΛΟ 183
      
ΤΡΙΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΟΧΥΡΩΘΕΙ ΣΤΟΝ ΑΚΡΙΤΑ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ (3-0 α.α. τον Αστ. Κουδουνίων)
ΤΡΙΑ ΤΕΡΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΟΧΥΡΩΘΕΙ ΣΤΟΝ ΕΘΝΙΚΟ ΑΣΤ. ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ(3-0 α.α. τον Αστ. Κουδουνίων)
      
ΑΥΤΟΓΚΟΛ  
Α/Α ΓΚΟΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΟΜΑΔΑ ΜΠΑΡΑΖ
1 1 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΑΚΗΣ ΝΕΑ ΑΜΙΣΣΟΣ υπερ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  
2 1 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ Α. ΔΟΞΑΤΟ υπέρ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  
3 1 ΚΟΥΣΙΔΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ υπέρ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  
4 1 ΚΙΟΥΜΟΥΡΤΖΗΣ Α. ΝΕΑ ΚΡΩΜΝΗ υπερ ΒΩΛΑΚΑ  
5 1 ΔΡΑΜΠΑΛΗΣ Κ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ υπερ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 1
6 1 ΚΛΟΓΚΙΡΙ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ υπερ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1
7 1 ΚΑΖΑΚΗΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ υπερ ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 1
8 1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ υπερ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 1
9 1 ΨΥΧΡΑΜΗΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ υπερ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 1
10 1 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ υπερ ΔΟΞΑΤΟΥ 1
  10 ΣΥΝΟΛΟ 6

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.