Oragiaspor-dramas.gr

Ώρα για σπόρ της Δράμας

Ώρα για σπόρ της Δράμας

Με την 17η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα του 1ου ομίλου στην Β΄κατηγορία της ΕΠΣ Δράμας , όπου σημειώθηκαν 24  γκολ.

Στα κύρια χαρακτηριστικά της ημέρας το σπουδαίο διπλό που πέτυχε ο φορμαρισμένος Ηρακλής Παρανεστίου μέσα στην Νέα Σεβάστεια με σκορ 0-1 ενώ στο κόλπο των μπαράζ της ανόδου μπήκε ο Απόλλων Νεροφράκτη που συνέτριψε στην έδρα του , τον Αρη Μικροχωρίου  με σκορ 1-7...!!!!!

Στους υπόλοιπους αγώνες , Κύργια (2-0 την Πτελέα) και Νέα Κρώμνη (1-0 τον Μαυρόβατο ) συνέχισαν με νίκες....την ίδια ώρα που η Ανδριανή νίκησε με σκορ 3-2 το Κεφαλάρι και έκανε αποφασιστικό βήμα για την σωτηρία της....

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στον 1ο όμιλο της  Β΄ΕΠΣ Δράμας  έχουν ως εξής :

Με την 2η αγωνιστική της β΄φάσης συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ΄κατηγορίας στην ΕΠΣ Δράμας , όπου σημειώθηκαν 11 γκολ στους δύο αγώνες που έγιναν.

Ο Ηρακλής Μυλοποτάμου νίκησε με σκορ 5-3  την Αγία Παρασκεύη και μετά την ήττα του Βαθυτόπου με σκορ 2-1 στην έδρα του Νικηφόρου ξέφυγε με εφτά βαθμούς διαφορά απο τον δεύτερο...

Στο τρίτο ματς της ημέρας ανάμεσα στην Μικροκλεισούρα και τα Αμπελάκια είχαμε αναβολή μιας και αρκετοί ποδοσφαιριστές των γηπεδούχων συμμετείχαν με χορευτικό σύλλογο σε καρναβαλικές εκδηλώσεις στην Θεσσαλονίκη.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική στην Γ΄ΕΠΣ Δράμας έχουν ως εξης :

Με την  22η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α΄κατηγορίας στην ΕΠΣ Δράμας , όπου σημειώθηκαν  14 γκολ.

Η έκπληξη της αγωνιστικής ήρθε απο τον Αγιο Αθανάσιο που νίκησε με σκορ 0-1 μέσα στο αδιάφορο Δοξάτο και έτσι αναπτέρωσε τις ελπίδες του για την παραμονή.

Η Προσοτσάνη πέρασε με άνεση απο τον Βώλακα αφού νίκησε με σκορ 0-3 την τοπική ομαδα την οποία και έσπρωξε στην ζώνη του υποβιβασμού....απο την οποία βγήκε έπειτα απο  12 αγωνιστικές η ομάδα του Περιθωρίου που έκανε το ρεπό της...

Στην Καλλίφυτο , η τοπική ομάδα δεν δυσκολεύτηκε να επικρατήσει του Μοναστηρακιου με σκορ 3-1 και έτσι παραμένει η μοναδική αήττητη εντός έδρας ομάδα του πρωταθλήματος  ενώ ισόπαλοι χωρίς τέρματα (0-0) έληξε ο αγώνας Καλαμπακίου - Ξηροποτάμου με αξιοσημείωτο γεγονός την επιστροφή του Ζουμπούλη Λαζαρίδη στην αγωνιστική δράση....

Σπουδαία νίκη με ....ανατροπή πέτυχε ο Αρης Φωτολίβους που νίκησε με σκορ 2-1 τους Αμπελόκηπους και έτσι έκανε μεγάλο βήμα προς την σωτηρία ενώ εξίσου σημαντικό διπλό πέτυχε ο Πανδραμαϊκός που πέρασε με σκορ 0-2 μέσα στην Φτελιά.

Τέλος ο εν δυνάμει πρωταθλητής Ακρίτας Κάτω Νευροκοπίου νίκησε με σκορ 0-1 στην δύσκολη έδρα της Χωριστης και ανέβηκε βαθμολογικά......

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής , οι σκόρερς , η αναλυτική βαθμολογία (συνολική , εντός και εκτός έδρας και η επόμενη αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Α΄ΕΠΣ Δράμας έχει ως εξής :

Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2014 14:45

Έκκληση για βοήθεια

Σας γνωρίζουμε ότι ο Τριανταφυλλίδης Αθανάσιος παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του σωματείου ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ έχει σοβαρό και χρόνιο πρόβλημα υγείας με συνέπεια να χρειάζεται μετάγγιση αίματος κατά τακτά χρονικά διαστήματα. 
Όπως καταλαβαίνεται είναι σε πολλή δύσκολη θέση αφού έχει γίνει σχεδόν ακατόρθωτο πλέον να βρίσκει αίμα, με αποτέλεσμα να κινδυνεύει η ζωή του. 
Ας ευαισθητοποιηθούμε όλοι λοιπόν και ας πάμε να δώσουμε αίμα στον όνομα του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ στο Νοσοκομείο Δράμας ώστε να βοηθήσουμε έναν συνάνθρωπό μας στις δύσκολες στιγμές που περνάει.

Μπορεί αυτή την αγωνιστική Αμαζόνες και Πετρούσα να μην αγωνίζονται για τα πρωταθλήματα τους, έχουμε κανονικά αγωνιστική δράση και στις τρεις  κατηγορίες του τοπικού μας πρωταθλήματος.

Πλούσια δράση στις αθλοπαιδιές και αυτό το Σαββατοκύριακο με σημαντικά παιχνίδια για τις ομάδες μας.

Ας δούμε αναλυτικά σε κάθε άθλημα τις δραστηριότητες των δραμινών ομάδων.

Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2014 15:00

Τα νέα της ΕΠΣ Καβάλας

Διαβάστε παρακάτω τα τελευταία νέα απο την ΕΠΣ Καβάλας σύμφωνα με το e-mail που μας απεστάλη απο την τελευταία.....

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Δράμας , οι ορισμοί των διαιτητών για τους αγώνες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων που θα δειξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο   22 και  23  Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά οι διαιτητές των αγώνων είναι οι εξής : 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ  22η  αγωνιστικη  (  Σαββάτο 22  Φεβρουαρίου   2014    ωρα   15:30  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/02/14 15.30   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ   ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ    
22/02/14 15.30 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΦΕΡΕΣΙΑΔΗΣ    Α. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Ε. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ    Ν. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ Γ.
22/02/14 15.30 ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ          Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ  Κ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ       Μ. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
22/02/14 15.30 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Χ#ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  Α. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ           Α. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ     Γ. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ Π.
22/02/14 15.30 ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ           Π. ΚΑΡΝΕΖΟΣ              Κ. ΧΑΣΙΩΤΗΣ               Ε. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
22/02/14 15.30 ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ  Γ. ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ      Π. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   Ε. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ι.
22/02/14 15.30 ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ              Θ. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ           Δ. ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ    Β. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
22/02/14 15.30 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΤΣΙΠΑΣ                          Δ. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ   Ζ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ  Β. Ε.Δ.  ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     1ος  ομιλος     17η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  23    Φεβρουαρίου   2014    ωρα   15:30  )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
23/02/14 15.30 ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ       Θ. ΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ      Β. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ    Λ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 15.30 Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΡΑΝΕΣΤΙΟΥ ΚΕΤΣΙΜΠΑΣΗΣ    Π. ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 15.30 ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ      Χ. ΕΥΚΑΡΠΙΔΗΣ         Κ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ     Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 15.30 ΚΥΡΓΙΩΝ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΠΤΕΛΕΑΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ        Γ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ        Δ. ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ         Π. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 15.30 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ   Η. ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ             Ι. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ            Μ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
23/02/14 15.30 ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΠΑΟ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΔΟΞΑ ΨΗΛΗΣ ΡΑΧΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ         Χ. ΚΕΛΙΔΗΣ                   Χ. ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ          Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 15.30 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΠΑΟ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ   Α. ΜΑΥΡΟΜΕΛΙΔΗΣ  Α. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ  Α. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
 Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2ος  ομιλος     17η  αγωνιστικη  (  Κυριακη  23    Φεβρουαρίου    2014    ωρα   15:30 )
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
22/02/14  ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ Α.Ε. Κ.ΒΡΥΣΗΣ   ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ    
23/02/14 15.30 ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Ν. ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ    Α. ΤΣΑΚΙΡΗΣ          Κ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 15.30 Κ.ΑΓΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ Κ.ΑΓΡΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΚΟΤΣΑΝΗΣ            Κ. ΖΗΡΔΑΣ              Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ      Σ.   Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 15.30 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ Π.ΜΕΛΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ          Π. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ     Ρ. ΧΟΥΜΠΟΥΡΙΔΟΥ  Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 15.30 ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΠΑΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΛΓΕΡΑΚΗΣ       Α. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ   Κ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ  Σ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 15.30 ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ         Κ. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ       Κ. ΜΙΜΑΝΗΣ          Α. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 15.30 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ       Β.     ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ      Γ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ     Γ. Ε.Δ. ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 Γ   ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ     2η  αγωνιστικη     Β ΄φάσης     (  Κυριακη  23    Φεβρουαρίου    2014    ωρα   11:30 π.μ.)
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α ΒΟΗΘΟΣ Β ΒΟΗΘΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
23/02/14 11.30 ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΤΣΙΠΑΣ            Δ. ΚΑΡΝΕΖΟΣ        Κ. ΛΙΘΗΡΟΠΟΥΛΟΥ   Ζ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ
23/02/14 11:30 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ   ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ    
23/02/14 11.30 ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΘΥΤΟΠΟΥ ΚΕΛΙΔΗΣ          Χ. ΣΑΠΑΝΙΔΗΣ     Π. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ         Μ. Ε.Δ. ΕΠΣ  ΔΡΑΜΑΣ

 

Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 2001-2002
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
23/02/14 11:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ          Ν.
23/02/14 11:00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ   Α.
23/02/14 11:00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ     Β.
23/02/14 11:00 ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΤΣΑΚΙΡΗΣ                Κ.
23/02/14 11:00 ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ  Σ.
23/02/14 11:00 ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ       Κ.
23/02/14 11:00 ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 2 ΚΕΣΑΠΙΔΗΣ             Ι.
25/2/14  ΤΡΙΤΗ 15:00 ΔΟΞΑΣ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ           Γ.
Οι διαιτητές των αγώνων γεννημένων 1999-2000
ΗΜΕΡ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
23/02/14 14.00 ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΣΚΡΙΤΖΟΒΑΛΗΣ      Β.
22/02/14 11:00 ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 1 ΠΑ,ΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ       Ρ.
22/02/14 11:00 ΚΥΡΓΙΩΝ  Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ         Μ.
22/02/14 11:00 ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ   Κ.
22/02/14 11:00 ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ     Β.
22/02/14 11:00 Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ  ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Λ.
22/02/14 11:00 ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
22/02/14 11:00   ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
22/02/14 11:00   ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ
22/02/14 11:00 ΦΙΛΙΠΠΟΥ Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ        Χ.

 

 

 

Τελευταίο σαββατοκύριακο για τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Δράμας και μαζί μας είναι για μια ακόμη εβδομάδα οι φίλοι-συνεργάτες της στήλης....οι κορυφαίοι των δραμινών γηπέδων για να σας δώσουν τις προβλέψεις τους....!!!!!

Ας δούμε λοιπόν τι προτείνουν!!!!!!!!!!!!

Ανακοινώθηκαν απο την επιτροπή διαιτησίας της FOOTBALL LEAGUE , οι ορισμοί των διαιτητων για τους αγωνες του ερχόμενου σαββατοκύριακου.
Τον αγώνα της Δόξας Δράμας με αντίπαλο την Ζάκυνθο στο νησί του Ιονίου οριστηκε να διευθύνει ο κ. Σταθόπουλος του Σ.Δ. Δυτικής Αττικής.
Αναλυτικά:

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.