Oragiaspor-dramas.gr

Σάββατο, 11 Δεκεμβρίου 2021 08:14

Χάντμπολ : Πλήρης δράση σε όλες τις κατηγορίες ...πρόγραμμα και διαιτητές!

Γράφτηκε από τον

Πλήρης αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες το σαββατοκύριακο (11-12/12) και παρακάτω μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων !

Δραμινή εκπροσώπηση θα έχουμε μιας και το δραμινό δίδυμο Κινατζίδη - Φωτακίδη ορίστηκε στην σαββατιάτικη μεσημεριανή τηλεοπτική αναμέτρηση Δούκας - ΑΕΚ (12:30 , ΕΤ3)

Αναλυτικά :

Σάββατο 11 Δεκεμβρίου 2021

 

Handball Premier (11η αγωνιστική)

 


ΟΑΚΑ 12:30, ΑΣΕ Δούκα- ΑΕΚ (ΕΡΤ3)
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Μίγκας)

 

 


Σπίτι του Χάντμπολ 17:15, ΠΑΟΚ- Ζαφειράκης Νάουσας
(Θεοδοσίου- Χαρίτσος, Κατσίκης)

 

 

 


Κέρκυρας 18:00, Φαίακας- Αερωπός Έδεσσας
(Γράψας- Κυριακού, Αγγελίδης)

 

 

 


Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- HC Σαλαμίνα
(Μερτινιάν- Καρυδάκης, Δημάκης)

 

 

 


Σπίτι του Χάντμπολ 19:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φίλιππος Βέροιας
(Πατιός- Τσιάνας, Παρτεμιάν)

 

 


Μάνος Λοίζος 20:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Ιωνικός Affidea
(Xαραλαμπίδης- Ζήσης, Ανταλής)

 

 

 

Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 17:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Κύκλωπες Αλεξ/πολης
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

 

 


Αμοιρίδης 18:00, Ασπίδα Ξάνθης- Φοίβος Συκεών
(Μπαλάκος- Ουζούνης)

 

 


Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος- ΑΟ Ιωαννίνων
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

 

 


Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος- ΧΑΝΘ
(Μαυρίδης- Στεφανίδης)

 

 


Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Αθηναϊκός
(Τόλιος- Φωκίτης, Mίγκας)

 

 


Ιλισίων 18:00, Ηλυσιακός- Πανιώνιος
(Δρακόπουλος- Λεφάκης)

 

 


Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Τσάκωνας)

 

 


Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΟΦΝ Ιωνίας
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)

 

 

 

Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Ποσειδών Λουτρακίου

(Γιακαλής- Σπηλιωτάκος)

 

 

 

Β' Ανδρών (5η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 16:00, Πόντιοι Κιλκίς- Φέρωνας Βέροιας
(Λάσκαρης- Τομίδης)

 

 


Κραχτίδης 20:00, ΓΕ Δράμας- ΑΕΠ Πανόραμα
(Σαπανίδης- Παρασκευούδης)

 

 


Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Άρης Θεσ/νικης- Απόλλων
(Νικόλας- Εφραιμίδης)

 

 

 

Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική πλέι οφ)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΓΑΣ Καματερού
(Χαρίτσος- Θεοδοσίου, Σαμαράς)

 

 


Φιλίππειο 18:00, Βέροια 2017- ΟΦΝ Ιωνίας
(Νικολαϊδης- Λινάρδος, Σίσκου)

 

 

 

Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική πλέι άουτ)


Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Αθηναϊκός
(Τζαφερόπουλος- Πήτας, Μπουγιάκας)

 

 

 

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)


Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Ελπίδες Αμυνταίου
(Μαυρίδης- Στεφανίδης)

 

 

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)


Βασιλικών 16:30, Ορφέας Σουρωτής- Βορέας Αλεξ/πολης
(Νικόλας- Παπούλιας)

 

 

Κυριακή 12 Δεκεμβρίου 2021

 

 

Α2 Ανδρών (7η αγωνιστική)


Ναυπλίου 19:30, Πολυνίκης- Ακαδημία Πάτρας
(Ψύλλος- Μπράμου)

 

 

 

Β' Ανδρών (2η αγωνιστική)


Κλαδισού Χανίων 13:00, Ιδομενέας Γαλατά- Ολυμπιακός Κερατσινίου

(Γερουλάνος- Γερουλάνος)

 

 

Β' Ανδρών (5η αγωνιστική)


Μετς 14:30, Πήγασος Κυψέλης- Αμφικτύονες
(Φωτακίδης- Σπηλιωτάκος)

 

 


Άρτας 16:00, Άρτα Χάντμπολ 2015- Αρίων Πτολεμαϊδας
(Στεφανίδης- Μαυρίδης)

 

 


Καστοριάς 16:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Κερκυραϊκός
(Πήτας- Αγγελίδης)

 

 


Σπίτι του Χάντμπολ 19:00, Εκμάθηση- Μακεδών
(Εφραιμίδης- Νικόλας)

 

 

 

Α1 Γυναικών (2η αγωνιστική πλέι άουτ)


Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, Honda Πανόραμα- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Νικολαϊδης- Λινάρδος, Δελόγλου)

 

 

 

Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)


Νάουσας 16:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Φίλιππος Βέροιας
(Τομίδης- Κυριακού)

 

 


Βύρωνα 17:00, Δόξα Βύρωνα- Λεωνίδας
(Γιακαλής- Λεφάκης)

 

 


Ναυπλίου 17:30, Πολυνίκης Ναυπλίου- Ακαδημία Πάτρας
(Ψύλλος- Μπράμου)

 

 

 

Α2 Γυναικών (5η αγωνιστική)


Καστοριάς 14:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Κερκυραϊκός
(Πήτας- Αγγελίδης)

 

 


ΟΑΚΑ 17:00, ΑΕΚ- Ηλιούπολη 2006
(Κινατζίδης- Μυλωνάς)

 

 


Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Άρης Θεσ/νικης
(Εφραιμίδης- Παπούλιας)

Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 11 Δεκεμβρίου 2021 08:29

Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με την χρήση των cookies. Πολιτική Cookies.