Πέμπτη, 29 Αυγούστου 2013 14:59

Οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής στην Α' εθνική - Ο Στέφανος Γκαϊτατζής παρατηρητης στον αγώνα Πανθρακικός - Παναιτωλικος

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ανακοινώθηκαν απο την superleague , οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 3ης αγωνιστικής που θα διεξαχθούν το ερχόμενο σαββατοκύριακο  31 Αυγούστου και 1 Σεπτεμβρίου.

Η δραμινή διαιτησία θα εκπροσωπηθεί για μια ακόμη φορά επάξια απο τον παρατηρητη Θεόδωρο Γκαίτατζή , που ορίστηκε παρατηρητης διαιτησίας στον αγώνα Πανθρακικός- Παναιτωλικός.......

Αναλυτικά οι διαιτητές της 3ης αγωνιστικής της Super League:

Σάββατο (31/8)

Skoda Ξάνθη-Εργοτέλης (19.15)

Διαιτητής: Τάσος Κάκος (Κέρκυρας)

Α' Βοηθός: Λάζαρος Δημητριάδης (Μακεδονίας)

Β' Βοηθός: Νικόλαος Καραϊσαρίδης (Πιερίας)

4ος Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Παρατηρητής: Αντώνιος Σίπκας (Φλώρινας)

 

ΑΕΛ Καλλονής-ΠΑΣ Γιάννινα (19.15)

Διαιτητής: Στέφανος Μαντάκης (Ημαθίας)

Α' Βοηθός: Ιωάννης Σίπκας (Πέλλας)

Β' Βοηθός: Ιωάννης Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)

4ος Διαιτητής: Συμεών Κοσικίδης (Αθηνών)

Παρατηρητής: Ιωάννης Σπυρόπουλος (Φθιώτιδας)

 

Παναθηναϊκός-Βέροια (21.30)

Διαιτητής: Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου)

Α' Βοηθός: Δημήτριος Τάτσης (Ηπείρου)

Β' Βοηθός: Δημήτριος Βερρής (Λέσβου)

4ος Διαιτητής: Γεώργιος Φουκάκης (Ηρακλείου)

Παρατηρητής: Μιχαήλ Καλαθενός (Δωδεκανήσου)

 

 

Κυριακή (1/9)

Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης (19.15)

Διαιτητής: Γεράσιμος Ντίτσιος (Πρέβεζας)

Α' Βοηθός: Κωνσταντίνος Ποντίκης (Πρέβεζας)

Β' Βοηθός: Δημήτριος Ζυγούρης (Αιτ/νίας)

4ος Διαιτητής: Γεώργιος Μπλάνας (Μεσσηνίας)

Παρατηρητής: Δημήτριος Γκρούτσης (Κορινθίας)

 

Ατρόμητος-Άρης (19.15)

Διαιτητής: Κωνσταντίνος Ιωαννίδης (Αργολίδας)

Α' Βοηθός:Μιχαήλ Καρσιώτης (Κορινθίας)

Β' Βοηθός: Παναγιώτης Σταθόπουλος (Ηλείας)

4ος Διαιτητής: Νικόλαος Ανούσος (Λακωνίας)

Παρατηρητής: Ηλίας Μαζαράκος (Άρτας)

 

ΠΑΟΚ-Πανιώνιος (19.15)

Διαιτητής: Ιωάννης Δελφάκης (Αρκαδίας)

Α' Βοηθός: Ηλίας Αλεξέας (Μεσσηνίας)

Β' Βοηθός: Τρύφων Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

4ος Διαιτητής: Ευάγγελος Κιοτζένης (Καβάλας)

Παρατηρητής: Αθανάσιος Βέλλιος (Ξάνθης)

 

Πανθρακικός-Παναιτωλικός (19.15)

Διαιτητής: Απόστολος Αμπάρκιολης (Μακεδονίας)

Α' Βοηθός: Λεωνίδας Βασιλειάδης (Μακεδονίας)

Β' Βοηθός: Βασίλειος Καραβασίλης (Καβάλας)

4ος Διαιτητής: Χρήστος Γκρανάς (Ξάνθης)

Παρατηρητής: Θεόδωρος Γκαϊτατζής (Δράμας)

 

Λεβαδειακός-Ολυμπιακός (21.30)

Διαιτητής: Ιωάννης Τοπούζης (Θράκης)

Α' Βοηθός: Σπυρίδων Γουργιώτης (Φθιώτιδας)

Β' Βοηθός: Ιορδάνης Δημητριάδης (Καστοριάς)

4ος Διαιτητής: Φώτιος Φωτιάδης (Καστοριάς)

Παρατηρητής: Χρήστος Γενναίος (Αθηνών)

 

Δευτέρα (2/9)

ΟΦΗ-Πλατανιάς (21.30)

Διαιτητής: Αλέξανδρος Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)

Α' Βοηθός: Ιωάννης Τουμπακάρης (Αθηνών)

Β' Βοηθός: Εμμανουήλ Βλάσσης (Λασιθίου)

4ος Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Παρατηρητής: Δημήτριος Τσορτανίδης (Αχαΐας)

Διαβάστηκε 872 φορές
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄Εθνικής 2014-2015! »

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972