Πέμπτη, 12 Απριλίου 2018 22:00

To πρόγραμμα των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Δράμας αυτό το σαββατοκύριακο 14 και 15 Απριλίου !

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΣ Δράμας το πρόγραμμα των αγώνων των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων , που θα διεξαχθούν - ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΟΣ- το ερχόμενο σαββατοκύριακο 14 και 15 Απριλίου ...

Αναλυτικά :

 

 

 

Α΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018 ΩΡΑ 17.00
ΓΗΠΕΔΟ


ΣΙΤΑΓΡΩΝ

ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 


ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 


ΚΡΑΧΤΙΔΗ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 


ΔΟΞΑΤΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 


ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ 


ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 


ΔΗΜ.ΣΤ.ΔΡΑΜΑΣ

Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 


ΒΩΛΑΚΑ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 
----------------------------------------------------------------- 







Β΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ....1ος ΟΜΙΛΟΣ 

21 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 17.00
ΓΗΠΕΔΟ


ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 


ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 


ΦΤΕΛΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ


ΚΑΛΑΜΩΝΑ

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 


Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 


Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 
----------------------------------------------------------------- 

Β΄ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ ...2ος ΟΜΙΛΟΣ 

21 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 17.00
ΓΗΠΕΔΟ


ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 


ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ

ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 


ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ

ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 


ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ

ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 


ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 


Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ

ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 


----------------------------------------------------------------- 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2003-2004 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
Β ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

21η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ


ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ MATAIOYTAI 


ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 


ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 


Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ 


ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ



21η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
----------------------------------------------------------------- 





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΥΡΓΙΩΝ

ΑΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 


ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 


ΔΟΞΑΤΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 


ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ

17η αγωνιστική ΠΕΜΠΤΗ 19-04-2018 ΩΡΑ 16:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΔΟΞΑ 2016 
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΒΩΛΑΚΑ

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 


ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 


Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 
ΡΕΠΟ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 

17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 11:00
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 

18η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2018 ΩΡΑ 17:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 

16η αγωνιστική ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-04-2018 ΩΡΑ 15:30 
ΓΗΠΕΔΟ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ

Γ.Σ. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 15 ΄ 
-----------------------------------------------------------------






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ

ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 


ΧΩΡΙΣΤΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΓΣ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 


ΔΟΞΑΤΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 



17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 13:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ

ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ 
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
-----------------------------------------------------------------

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ B ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

17η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ

 
Ν.ΑΜΙΣΟΥ

ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ 


ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ ΜΑΤΑΙΟΥΤΑΙ 


Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 


ΡΕΠΟ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 

18η αγωνιστική ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2018 ΩΡΑ 15:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ 

Διαβάστηκε 299 φορές

Νέα Βίντεο

Ράδιο

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972