Παρασκευή, 16 Μαρτίου 2018 16:49

Κύπελλο Ερασσιτεχνών ΕΠΣ Δράμας 2017-18 .....το πανόραμα της διοργάνωσης !

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 Ένα ωραίο ταξίδι πέντε μηνών και κάτι....θα λάβει τέλος το απόγευμα του Σαββάτου όταν θα γνωρίζουμε τον νέο κυπελλούχο της ΕΠΣ Δράμας για την ποδοσφαιρική περίοδο 2017-18....

Ήταν Κυριακή 10 Σεπτεμβρίου 2017 όταν ξεκίνησε το Κύπελλο Ερασσιτεχνών της ΕΠΣ Δράμας και μετά απο ένα ταξίδι πέντε μηνών φθάνει αύριο στο τέλος...

Συνολικά διεξήχθησαν 46 αγώνες (χωρίς τον τελικό) και σημειώθηκαν 170 τέρματα (μ.ο. 3, 69 τέρματα /αγώνα) ενώ έλαβαν μέρος συνολικά 29 ομάδες (16 Α΄κατηγορίας + 13 Β΄κατηγορίας)....

Παρακάτω μπορείτε να δείτε το πανόραμα της διοργάνωσης απο τον πρώτο αγώνα μέχρι τον τελικό.....

 

 

 

1η φάση ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ  ΠΑΟΠ ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ  3-2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ  ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ  1-2 ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  1-2 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 
ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ  ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ  2-1 ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ  ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ''ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ'' 2-0 ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  0-6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
Χωρίς αγώνα προκρίνεται στην 2η φάση  :     ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ 

 

 

 

 

 

 

 

2η φάση ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ  3-6 παρ.       (κ.α. 3-3) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ  3-0 ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ  3-0 Α.Ε.ΚΥΡΓΙΩΝ
Χωρίς αγώνα προκρίνεται στην 3η φάση  :     ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ 

 

 

 

 

 

 

 

 

3η φάση ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
 
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ 
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ  6-0 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 

 

 

 

 

 

 

 

4η φάση ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
    
1ος ομιλος 
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 
    
2ος ομιλος 
ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 
    
3ος ομιλος 
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
    
4ος ομιλος 
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 
    
5ος ομιλος 
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 

 

 

 

 

 

 

1ος όμιλος 

1ος ομιλος 
1η αγωνιστικη  (Tετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017)
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  3-0 2’Σταϊκος Π. , 49’Μαρκόπουλος , 56’Παναγιώτου 
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  0-0  
2η αγωνιστικη ( Tετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017)
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ  5-1 10’,25’ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ , 65’,68’ΟΥΖΟΥΝΗΣ ,82’ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – 11’ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΟΣ 
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ- ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  1-1 19’ΔΡΟΣΙΔΗΣ – 15’ΜΙΡΚΟΥ Γ.
3η αγωνιστικη 
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  0-1 83’ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ  2-3 53’ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ , 80’ΚΩΤΑΪΔΗΣ – 55’ΖΕΔΑΜΑΝΗΣ , 64’ΞΕΝΙΔΗΣ , 88’ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ 

 

Η ΤΕΛΙΚΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 1ου ομιλου 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ 
Α1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  7 2 1 0 5-1 4  
Α2 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 5 1 2 0 4-3 1  
Α3 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ  3 1 0 2 7-7 0  
Α4 ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ  1 0 1 2 1-6 -5  

 

ΓΚΟΛ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ  ΟΜΑΔΑ
2 ΓΚΟΛ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
2 ΓΚΟΛ  ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
2 ΓΚΟΛ  ΟΥΖΟΥΝΗΣ  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
2 ΓΚΟΛ  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
1 ΓΚΟΛ ΣΤΑΪΚΟΣ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
1 ΓΚΟΛ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
1 ΓΚΟΛ ΚΟΚΟΥΛΑΚΟΣ  ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 
1 ΓΚΟΛ ΔΡΟΣΙΔΗΣ  ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
1 ΓΚΟΛ ΜΙΡΚΟΥ Ι.  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
1 ΓΚΟΛ ΚΩΤΑΪΔΗΣ  ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 
1 ΓΚΟΛ ΖΕΔΑΜΑΝΗΣ  ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
1 ΓΚΟΛ ΞΕΝΙΔΗΣ  ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
1 ΓΚΟΛ ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ  ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 


2ος όμιλος

 

2ος ομιλος 
1η αγωνιστικη (Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017)
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ  – ΔΟΞΑ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  3-1 20’Κωσταντινίδης Κ. , 55’Αlla , 75’Τζιβανάκης – 27’Γεωργιάδης Λ.
Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ  3-0 4’Τσακμακίδης Α. , 49’Αβράμης , 65’Λάμπρου 
2η αγωνιστικη ( Tετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017)
ΔΟΞΑ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  5-3 18’ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ , 30’ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ , 40’ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ,70’ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Λ. , 82’ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ      –                                 13’, 55’ΔΑΦΤΣΙΟΣ Α. , 75’ΓΡΑΜΜΑΤΗΣ 
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ  0-2 20’,30’ΛΕΪΛΟΓΛΟΥ 
3η αγωνιστικη 
Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ  0-1 70’ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ.
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ  3-2 25’ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Λ. , 45’,60’ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Γ. - 8’ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ , 80’ΜΟΣΧΟΣ 

 

 

 

Η ΤΕΛΙΚΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 2ου ομιλου 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ
Β1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ  9 3 0 0 6-1 5  
Β2 ΔΟΞΑ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 6 2 0 1 9-8 1  
Β3 Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ  3 1 0 2 6-6 0  
Β4 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 0 0 0 3 2-8 -6  

 

 

ΓΚΟΛ    ΟΜΑΔΑ
3 ΓΚΟΛ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Λ.  ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
2 ΓΚΟΛ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ.  Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
2 ΓΚΟΛ ΛΕΪΛΟΓΛΟΥ  Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
2 ΓΚΟΛ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ  ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ALLA  Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΤΖΙΒΑΝΑΚΗΣ  Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Α. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 
1 ΓΚΟΛ ΑΒΡΑΜΗΣ  Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 
1 ΓΚΟΛ ΛΑΜΠΡΟΥ  Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 
1 ΓΚΟΛ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ  ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ  ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ  ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΔΑΦΤΣΙΟΣ Α. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΓΡΑΜΜΑΤΗΣ  Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΜΟΣΧΟΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 

 

 

 


3ος όμιλος

 

 

 

3ος ομιλος 
1η αγωνιστικη  (Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017) 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  1-4 55’ΦΙΛΓΙΑΝ – 60’ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ , 70’, 78’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ. , 90’ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ 
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ- Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  1-2 65’AGAPOV -  44’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ , 90’ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 
2η αγωνιστικη ( Tετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017)
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  1-2 75’ ΓΟΥΝΑΤΙΔΗΣ – 60’,80’ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ  7-1 2’,83’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ , 11’ΣΑΡΗΠΑΥΛΙΔΗΣ , 27’ ΜΥΓΑΣ , 55’ΤΟΝΔΡΗΣ , 65’ΣΑΒΒΙΔΗΣ , 77’LEKOVIC   -    62’ KIAKOΣ
3η αγωνιστικη 
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ  4-1 7’ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ , 13’Χ’’ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ , 17’,75’ΚΕΣΙΔΗΣ – 60’ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  0-2 13’,15’ΜΥΓΑΣ 

 

 

 

Η  ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 3ου ομιλου 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ 
Γ1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  9 3 0 0 11-2 9  
Γ2 ΑΚΡ. Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 6 2 0 1 7-4 3  
Γ3 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ  3 1 0 2 5-5 0  
Γ4  ΚΕΡ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 0 0 3 3-15 -12  

 

3 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3 ΓΚΟΛ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
3 ΓΚΟΛ ΜΥΓΑΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 
2 ΓΚΟΛ ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΦΙΛΓΙΑΝ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Χ. ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 
1 ΓΚΟΛ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 
1 ΓΚΟΛ AGAPOV ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΚΟΛ ΓΟΥΝΑΤΙΔΗΣ  ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 
1 ΓΚΟΛ ΣΑΡΗΠΑΥΛΙΔΗΣ  Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΚΟΛ ΤΟΝΤΡΙ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΚΟΛ ΣΑΒΒΙΔΗΣ Σ. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΚΟΛ LEKOVIC Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΚΟΛ KIAKOS ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ Χ’’ΛΆΖΑΡΙΔΗΣ  ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 

 

 

 

 

 

 

 

 


4ος όμιλος

 

4ος ομιλος 
1η αγωνιστικη  (Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017) 
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2-2 28’ΜΑΡΙΑΔΗΣ , 70’ΧΑΤΖΙΔΗΣ –                  25’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. , 52’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ  5-0 22’ ΑΣΤΕΡΙΟΥ , 27’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ , 36’ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ , 70’ΠΕΡΣΙΑΝΛΗΣ , 90’ΚΟΚΛΙΔΗΣ 
2η αγωνιστικη ( Tετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017)
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  4-6 1’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ. , 31’,38’ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ , 72’ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Γ.   -   4’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β. , 29’,44’ ΠΕΡΣΙΑΝΛΗΣ , 55’ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ , 85’,88’ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ 
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ  2-0 30’Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ , 84’ΜΠΑΤΖΙΟΣ 
3η αγωνιστικη 
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ  1-0 47’ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ 
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ  1-2 70’ ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ – 25’ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ , 83’ΒΑΡΤΥΜΙΑΔΗΣ 

 

 

 

 

Η ΤΕΛΙΚΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 4ου ομιλου 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ 
Δ1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  9 3 0 0 12-4 8  
Δ2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ  6 2 0 1 4-6 -2  
Δ3 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  1 0 1 2 7-10 -3 1β. 
Δ4 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ  1 0 1 2 2-5 -3 1β. 

 

4 ΓΚΟΛ ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ  Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
3 ΓΚΟΛ ΠΕΡΣΙΑΝΛΗΣ  Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
2 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
2 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β. Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
2 ΓΚΟΛ ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ  ΜΕΓ.ΑΛΕΞ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΜΑΡΙΑΔΗΣ  ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 
1 ΓΚΟΛ ΧΑΝΤΖΙΔΗΣ  ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 
1 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΚΟΚΛΙΔΗΣ  Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
1 ΓΚΟΛ ΑΣΤΕΡΙΟΥ  Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
1 ΓΚΟΛ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  ΜΕΓ.ΑΛΕΞ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ  Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
1 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1 ΓΚΟΛ ΜΠΑΤΖΙΟΣ  ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1 ΓΚΟΛ ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ  ΜΕΓ.ΑΛΕΞ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ  ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1 ΓΚΟΛ ΒΑΡΤΥΜΙΑΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

 

 

 

 

 


5ος όμιλος

 

5ος ομιλος 
1η αγωνιστικη  (Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017) 
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  4-0 25’,55’,85’ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Γ. , 90’ ΡΕΝΤΟΣ 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  4-1 5’ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π. , 49’ΜΑΤΣΙΝΗΣ , 54’,59’ΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ. - 30’ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 
2η αγωνιστικη ( Tετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017)
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ  2-0 55’ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ , 65’ΚΟΥΜΠΡΟΓΛΟΥ 
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  0-2 40’ΣΑΪΝΙΔΗΣ , 80’ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
3η αγωνιστικη 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  0-3 8’ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ , 35’ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ , 85’ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α.
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  3-0 35’, 70’ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ , 63’ΚΟΥΜΠΡΟΓΛΟΥ 

 

 



Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 5ου ομιλου 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ 
Ε1 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  9 3 0 0 9-0 9  
Ε2 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 6 2 0 1 5-4 1  
Ε3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 1 0 2 4-6 -2  
Ε4 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ  0 0 0 3 1-9 -8  

 

 

 

3 ΓΚΟΛ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Γ. Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
3 ΓΚΟΛ  ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ  ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
2 ΓΚΟΛ  ΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 
2 ΓΚΟΛ  ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΡΕΝΤΟΣ  Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΜΑΤΣΙΝΗΣ/ΜΑΚΡΙΔΗΣ  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 
1 ΓΚΟΛ ΣΑΪΝΙΔΗΣ  Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ  Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 

 

 

 

5η φάση ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΣΙΤΕΧΝΩΝ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ
    
6ος ομιλος 
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
    
7ος ομιλος 
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
    
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ 
    
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 

 

 

 


6ος όμιλος

 

 

 

6ος ομιλος 
1η αγωνιστικη  (ΣΑΒΒΑΤΟ  30/12/2017)
A.E. KAΛΑΜΠΑΚΙΟΥ- ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  3-1 35’, 60’ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ , 72’ΤΖΙΒΑΝΑΚΗΣ  -  20’ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 
ΡΕΠΟ : ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ    
2η αγωνιστικη (ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018)
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  0-4 44΄, 71΄ΠΑΤΕΝΤΑΛΗΣ , 66΄ΠΑΥΛΙΔΗΣ Γ. , 77΄ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 
ΡΕΠΟ : Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ     
3η αγωνιστικη 
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ  0-1 79΄ΚΑΛΑΤΖΙΔΗΣ 
ΡΕΠΟ : ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ     

 

 

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 6ου ομιλου 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ 
1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 6 2 0 0 4-1 +3  
2 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ  3 1 0 1 4-1 +3  
3 ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 0 0 0 2 1-7 -5  

 

2 ΓΚΟΛ  ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ.  Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
2 ΓΚΟΛ ΠΑΤΕΝΤΑΛΗΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Γ.  Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α.  Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 
1 ΓΚΟΛ ΤΖΙΒΑΝΑΚΗΣ  Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 
1 ΓΚΟΛ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 

 

 

 

 

 

 

 


7ος όμιλος

 

7ος ομιλος 
1η αγωνιστικη  (ΣΑΒΒΑΤΟ  30/12/2017)
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  0-1 82’ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ 
ΡΕΠΟ : ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ     
2η αγωνιστικη (ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018)
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  1-0 59' ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ 
ΡΕΠΟ : Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ     
3η αγωνιστικη 
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  3-3 28΄ , 43΄ΜΑΡΙΓΚΟΣ , 80΄ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ -                                   16΄ΒΑΛΝΤΙ , 25΄LEKOVIC M. , 35΄αυτ. ΣΕΝΤΡΟΣ 

 

 

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 7ου ομιλου 
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ 
1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ  6 2 0 0 2-0 2  
2 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  1 0 1 1 3-4 -1  
3 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ  1 0 1 1 3-4 -1  

 

 

 

2 ΓΚΟΛ  ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ  Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 
2 ΓΚΟΛ  ΜΑΡΙΓΚΟΣ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
1 ΓΚΟΛ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 
1 ΓΚΟΛ LEKOVIC M. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
1 ΓΚΟΛ ΒΑΛΝΤΙ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 
ΑΥΤΟΓΚΟΛ ΣΕΝΤΡΟΣ  ΒΩΛΑΚΑΣ υπερ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 

 

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 

vs 

Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ

Διαβάστηκε 157 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 16 Μαρτίου 2018 16:49

Νέα Βίντεο

Ράδιο

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972