Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018 21:43

''Περίπατος παραμονής'' για τον Ξηροπόταμο στις Σέρρες...!!!!..Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους!

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με το τρίποντο (πρώτη εκτός έδρας νίκη )  επέστρεψε ο Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου απο τις Σέρρες όπου επικράτησε με σκορ 1-3 στην Καρπερή επί του τοπικού Μέγα Αλέξανδρου και έκανε αποφασιστικό βήμα σωτηρίας αφού βρίσκεται μόλις έναν βαθμό απο τον Ορφέα Ξάνθης που βρίσκεται πάνω απο την ζώνη του υποβιβασμού και τον οποίο υποδέχεται την ερχόμενη Κυριακή....

Πλέον η δραμινή ομάδα κρατάει την τύχη στα χέρια της αφού στις έξι αγωνιστικές που απομένουν έχει τέσσερα παιχνίδια στον Ξηροπόταμο (Ορφέας Ξάνθης , Διδυμότειχο , Παραλίμνιο και Καβάλα ) ενώ ταξιδεύει δύο φορές μακριά απο την Δράμα ( Άβατο και Σιδηροχώρι ) !!!!!!

Αναλυτικά :

Η δραμινή ομάδα  ήταν ανώτερη στην μεγαλύτερη διάρκεια του ματς, δεν αντιμετώπισε σχεδόν κανέναν  πρόβλημα και προηγήθηκε  στο 29΄ με τον Καράμπελα ενώ ο ίδιος παίκτης σημείωσε το 0-2 στο 44΄ για να στείλει τον Μέγα με προβάδισμα ασφαλείας στα αποδυτήρια.....

Ο Σερραίος Γιάννης Παπίτσας στο 58΄ έγραψε το 0-3 για την δραμινή ομάδα ενώ το μόνο που κατάφεραν οι γηπεδούχοι ήταν να μειώσουν με τον Μπάρδα στο 65΄ για το τελικό σκορ.

 

Διαιτητές: Λυμπούδης, Χαδήμογλου, Χατζηβασιλείου(ΕΠΣ Μακεδονίας)

 

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ(Η.Εγγονίδης):

Μπρόκος, Παπανικολάου, Νέδος, Μάνος(52΄ Μόσχος), Νικολίτσας, Κούτλας, Μπίντσης(85΄ Βακούλης), Μαυρουδής, Γκλαβίνης, Μπάρδας, Τουνουσίδης.

 

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ(Τ.Λευκόπουλος):

Κιουμορτζής, Κεχαγιάς, Πετρόπουλος, Γκαρακλίδης, Τσιάρας, Δημητριάδης(74΄ Καραγκιοζίδης), Βουτσινάς, Καράμπελας, Μπερούκας(60΄ Κυσσίδης), Παπίτσας(68΄ Κέντογλου), Αμαραντίδης.

 

 

Παρακάτω δείτε τα αποτελέσματα , τους σκόρερς, την βαθμολογία και την επόμενη αγωνιστική στο πρωτάθλημα του 1ου ομίλου καθώς και τα αποτελέσματα - βαθμολογίες σε όλους τους υπόλοιπους ομίλους 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ’ΕΘΝΙΚΗ......1ος ΟΜΙΛΟΣ 
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΥΡΙΑΚΗ  11   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2018
Σημειώθηκαν    14    γκολ  = σύνολο  205  γκολ 
ΣΚΟΡ Α’ΓΥΡΟΥ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΣΚΟΡΕΡΣ 
0-0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ  Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  5-0  49΄ΞΑΝΤΙΝΙΔΗΣ , 56΄, 63΄ΧΑΝΤ ΙΜΕΡ , 82΄,84΄ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ 
1-1 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ  ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 0-2 11΄ΚΕΧΑΓΙΑΣ , 80΄ΓΕΡΑΚΗΣ 
2-0 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ  ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  1-3 65΄ΜΠΑΡΔΑΣ ----- 25' , 33' ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ  , 50΄ΠΑΠΙΤΣΑΣ 
2-2 ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ  1-0 29'ΜΑΥΡΑΚΗΣ 
0-1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ  0-1 76΄ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ 
0-0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ  1-0 48΄ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ 
Η βαθμολογία στον 1ο όμιλο της Γ’Εθνικής (σε   16  αγωνιστικες )
  ΣΥΝΟΛΟ bet time    ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ    ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η  ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ  
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ  36 11 3 2 29-8 +21 10 6   24 8 0 0 17-1 +16   12 3 3 2 12-7 +5  
2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ  33 10 3 3 22-11 +11 11 5   17 5 2 1 13-7 +6   16 5 1 2 9-4 +5  
3 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ  30 9 3 4 24-16 +8 9 7   20 6 2 0 15-6 +9   10 3 1 4 9-10 -1
4 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ  30 9 3 4 23-12 +11 11 5   19 6 1 1 14-4 +10   11 3 2 2 9-8 +1
5 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  24 7 3 6 15-9 +6 12 4   16 5 1 3 9-3 +6   8 2 2 3 6-6 0  
6 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ  22 5 7 4 12-12 0 14 2   13 3 4 0 7-4 +3   9 2 3 4 5-8 -3  
7 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ  21 6 3 7 19-17 +2 9 7   15 5 0 4 15-11 +4   6 1 3 3 4-6 -2  
8 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  20 6 2 8 14-20 -6 12 4   15 5 0 2 8-5 +3   5 1 2 6 6-15 -9  
9 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 17 4 5 7 10-19 -9 13 3   10 2 4 1 5-4 +1   7 2 1 5 5-10 -5  
10 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ  15 4 3 9 17-27 -10 9 7   8 2 2 4 9-13 -4   7 2 1 5 8-14 -6  
11 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 10 2 4 10 8-28 -20 10 6   5 1 2 5 4-13 -9   5 1 2 5 4-15 -11  
12 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ  9 2 3 11 12-26 -14 5 11   9 2 3 4 6-12 -6   3 1 0 6 6-14 -8  
 
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17η.......ΚΥΡΙΑΚΗ   18    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ   2018….ΩΡΑ  15:00 Μ.Μ.)
ΣΚΟΡ Α’ΓΥΡΟΥ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΣΚΟΡΕΡΣ 
2-0 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ  ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ    
0-1 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ     
1-2 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ  Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ     
1-1 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ     
1-0 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ     
0-2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ     
ΣΕ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΤΟ ΣΚΟΡ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΓΩΝΑ 

 

 

 

ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  96
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ  205
ΤΕΡΜΑΤΑ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ  122
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ  83
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ  49
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ  21
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ  26
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ  29 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ  8 ΑΠΟΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ  8  ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ  28 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ  +20 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ  -20 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ  10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ , ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ  7 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ  11 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ  2 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ  , ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ  2  ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ  2 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ  24  βαθμοί  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ (8-0-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΔΡΑ  5 βαθμοί  ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (1-2-5)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ…….''ΔΡΑΣΤΗΣ'' 16 βαθμοι  ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ (5-1-2) 
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ……..΄΄ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΄΄  3 βαθμοί  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ (1-0-6)

 

 

 

 

 

 

 

 

2ος όμιλος (23η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-ΦΑΣ Νάουσα  ΑΝΑΒΟΛΗ
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας  2-2
Καμπανιακός-Μακεδονικός  0-2
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕ Καρίτσας  2-0
Ηρακλής-ΑΟ Καρδίας  2-1
Πιερικός-Εδεσσαϊκός  1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Κιλκισιακός  ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρακλής 21 15 4 2 44 12 32 49
2 Άρης Παλαιοχωρίου 21 14 3 4 37 17 20 45
3 Αλμωπός Αριδαίας 22 10 9 3 26 14 12 39
4 Μακεδονικός 21 9 7 5 20 15 5 34
5 Εδεσσαϊκός 22 8 9 5 23 19 4 33
6 ΦΑΣ Νάουσα 20 8 6 6 20 18 2 30
7 Αγροτικός Αστέρας 22 8 6 8 26 31 -5 30
8 Πιερικός 22 8 5 9 21 26 -5 29
9 ΑΟ Καρδίας 21 8 3 10 24 26 -2 27
10 ΑΠΕ Λαγκαδά 20 6 7 7 28 27 1 25
11 Μέγας Αλεξ.Τρικάλων 22 6 7 9 20 31 -11 25
12 ΑΕ Καρίτσας 22 5 8 9 22 29 -7 23
13 Κιλκισιακός 20 5 4 11 18 28 -10 19
14 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 21 4 6 11 15 25 -10 18
15 Καμπανιακός 21 1 4 16 12 38 -26 7

 

 

 

 

 

3ος όμιλος (19η αγωνιστική)

ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα  2-1
Τηλυκράτης-Πανλευκάδιος  0-0
Νέος Αμφίλοχος-Εθνικός Φιλιππιάδας  3-0
Ερμής Αμυνταίου-Αστέρας Παραποτάμου  5-1
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Δόξα Κρανούλας  0-0
Θεσπρωτός-Καστοριά  0-3 α.α.
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Μακεδονικός Φούφα 18 11 3 4 21 10 11 36
2 Τηλυκράτης 18 10 5 3 27 13 14 35
3 Ερμής Αμυνταίου 18 10 4 4 24 18 6 34
4 Νέος Αμφίλοχος 17 10 1 6 30 15 15 31
5 ΑΕ Λευκίμμης 18 9 4 5 26 17 9 31
6 Θεσπρωτός 17 7 7 3 26 11 12 28
7 ΑΕΠ Καραγιαννίων 18 6 5 7 20 26 -6 23
8 Δόξα Κρανούλας 17 5 7 5 16 17 -1 22
9 Εθνικός Φιλιππιάδας 17 5 5 7 14 20 -6 20
10 Πανλευκάδιος 18 2 9 7 10 18 -8 15
11 Σκουφάς Κομποτίου 17 2 8 7 9 21 -12 14
12 Αστέρας Παραποτάμου 18 2 5 11 13 30 -17 11
13 Καστοριά 17 2 3 12 10 30 -20 9

 

 

 

 

 

 

4ος όμιλος (19η αγωνιστική)

Βόλος ΝΠΣ-Νίκη Βόλου  1-1 
Αστέρας Ιτέας-ΑΠΟΚ Βελούχι  6-2
Αμβυσσεάς Διστόμου-ΑΟ Θήβα  2-1
Ρήγας Φεραίος-ΓΣ Αλμυρού  2-1
Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων  1-0
Οπούντιος Μαρτίνου-Διγενής Νεοχωρίου  1-2
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Βόλος ΝΠΣ 18 15 2 1 51 15 36 47
2 Νίκη Βόλου 18 10 5 3 27 10 17 35
3 ΓΣ Αλμυρού 17 10 2 5 25 15 10 32
4 Ολυμπιακός Βόλου 18 8 6 4 16 10 6 30
5 Αστέρας Ιτέας 17 8 4 5 28 18 10 28
6 ΑΟ Θήβα 18 7 6 5 32 17 15 27
7 Αμβρυσσέας Διστόμου 18 8 3 7 21 21 0 27
8 ΑΟ Σελλάνων 17 5 6 6 19 19 0 21
9 Ρήγας Φεραίος 17 5 4 8 13 21 -8 19
10 Διγενής Νεοχωρίου 17 5 4 8 12 25 -13 19
11 Οπούντιος Μαρτίνου 18 4 2 12 17 34 -17 14
12 Αχιλλέας Φαρσάλων 18 3 4 11 10 30 -20 13
13 ΑΠΟΚ Βελούχι 17 2 0 16 12 48 -36 6

 

 

 

 

 

 

 

5ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Τσικλητήρας-Αστέρας Αμαλιάδας  1-1
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη  2-1
ΑΣ Λεωνίδιο-Διαγόρας Βραχνεΐκων  0-0
Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας  0-1
Αχαϊκή-Παναρκαδικός  1-1
Πανηλειακός-Παλληξουριακός  1-1

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αστέρας Βλαχιώτη 15 10 4 1 28 10 18 34
2 Αστέρας Αμαλιάδας 15 9 4 2 32 12 20 31
3 Πανηλειακός 15 7 6 2 19 8 11 27
4 Καλαμάτα 15 6 8 1 17 8 9 26
5 Παναρκαδικός 15 7 3 5 20 14 6 24
6 ΠΑΟ Βάρδας 15 7 2 6 13 16 -3 23
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 15 6 1 8 18 22 -4 19
8 Αχαϊκή 15 4 6 5 13 14 -1 18
9 Τσικλητήρας 15 6 3 6 11 13 -2 17
10 Ζάκυνθος 15 4 3 8 16 18 -2 15
11 Παλληξουριακός 15 2 4 9 9 30 -21 10
12 ΑΣ Λεωνίδιο 15 0 2 13 6 37 -31 2

 

 

 

 

 

 

6ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΑΠΟ Κερατσίνι-Διαγόρας Ρόδου  1-0
Ιάλυσος-Ιωνικός  1-1
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Λουτράκι  1-0
Προοδευτική-Πέλοπας Κιάτου  3-2
Ασπρόπυργος-Εθνικός  2-0
Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Εθνικός 14 9 2 3 22 6 16 29
2 Προοδευτική 14 8 4 2 20 6 14 28
3 Ιάλυσος Ρόδου 14 6 6 2 19 11 8 24
4 ΑΠΟ Κερατσίνι 13 6 2 5 12 10 2 22
5 ΑΣ Ρόδου 13 6 3 4 13 10 3 21
6 Διαγόρας Ρόδου 12 5 4 3 10 5 5 19
7 ΑΟ Λουτράκι 14 5 3 6 12 10 2 18
8 Ασπρόπυργος 14 4 5 5 7 14 -7 17
9 Ιωνικός 14 3 7 4 8 8 0 16
10 Πέλοπας Κιάτου 12 1 3 8 8 20 -12 6
11 ΑΟ Ζευγολατιού 14 1 0 13 2 33 -31 3

 

 

 

 

 

 

7ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΑΕ Ερμιονίδας-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  2-1
Ερμής Κιβερίου-ΑΟ Χαλκίς  4-0
Αήττητος Σπάτων-Παναργειακός  4-0
Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός  1-4
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας  0-0
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αήττητος Σπάτων 14 9 4 1 22 5 17 31
2 Παναργειακός 13 5 5 3 13 13 0 20
3 Πανθηραϊκός 14 4 7 3 15 10 5 19
4 ΑΟ Χαλκίς 14 5 4 5 17 18 -1 19
5 ΑΕ Ερμιονίδας 14 4 7 3 14 11 3 19
6 Ερμής Κιβερίου 14 4 6 4 20 20 0 18
7 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 14 5 2 7 10 15 -5 17
8 Αιολικός 13 4 5 4 11 12 -1 17
9 Θύελλα Ραφήνας 13 4 5 4 11 11 0 17
10 Τριγλία Ραφήνας 13 4 3 6 13 18 -5 15
11 Ταμυναϊκός 14 2 2 10 10 23 -13 8

 

 

 

 

 

 

 

 

8ος όμιλος (15η αγωνιστική)

Ηρόδοτος-Ερμής Ζωνιανών  2-0
ΑΟ Παλαιοχώρας-Άγιος Ιερόθεος  2-0
Αιγάλεω-Ηλυσιακός  1-1
Φωστήρας-ΟΦ Ιεράπετρας  1-0
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ατσαλένιος  3-0
Ρεπό: ΑΕ Κηφισιάς

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρόδοτος 14 8 5 1 22 10 12 29
2 Αιγάλεω 13 8 2 3 18 12 6 26
3 ΑΟ Παλαιόχωρας 14 5 5 4 12 10 2 20
4 Ηλυσιακός 13 4 7 2 16 10 6 19
5 ΟΦ Ιεράπετρας 14 4 6 4 12 12 0 18
6 Ατσαλένιος 14 4 5 5 12 16 -4 17
7 Άγιος Ιερόθεος 14 4 3 7 14 18 -4 15
8 ΑΕ Κηφισιά 13 3 5 5 13 17 -4 14
9 Φωστήρας 14 3 5 6 9 10 -1 14
10 ΑΕ Μυλοποτάμου 14 2 6 6 12 18 -6 12
11 Ερμής Ζωνιανών 13 3 5 5 11 18 -7 11

* Ο Ερμής Ζωνιανών έχει -3 βαθμούς με απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπή

 

 

 

 

Διαβάστηκε 526 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018 21:48

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972