Κυριακή, 04 Φεβρουαρίου 2018 23:05

''Mαχητής'' ο Ξηροπόταμος έριξε στο καναβάτσο τον Νέστο και πήρε βαθιά βαθμολογική ανάσα (2-1) !!! Αποτελέσματα - βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους!

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 Την σημαντικότερη μέχρι στιγμής νίκη του πέτυχε ο Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποταμου που επικράτησε με σκορ 2-1 επί του Νέστου Χρυσούπολης και πλέον κοιτάζει με περισσότερη αισιοδοξία την υπόθεση παραμονή.

Η δραμινή ομάδα ήθελε περισσότερο το παιχνίδι και το πήρε απέναντι σε μια καλοστημένη ομάδα με πλούσια ιστορία στα εθνικά πρωταθλήματα και πλέον απέχει μόλις έναν βαθμό απο την υπόθεση σωτηρία...

Αναλυτικα το ρεπορτάζ του αγώνα ...

 

 

 Το φιλμ του αγώνα

3′ Ο Γκουτσίδης μπαίνει στην περιοχή, όμως αντί να σουτάρει από πλεονεκτική θέση, πασάρει στον Κοβάτση και σώζουν οι αμυντικοί.

5′ Ωραία ατομική προσπάθεια του Κοβάτση, μπαίνει στην περιοχή, αλλά τον προλαβαίνει ο Γκαρακλίδης. 

14′ Αντεπίθεση του Μέγα, ο Κουμπρόγλου με δυνατό σουτ στη γωνία του Αθανασίου κάνει το 1-0.

21′ Ο Κουμπρόγλου θα πλασάρει τον Αθανασίου και σώζει με τα πόδια ο τερματοφύλακας του Νέστου.

30′ Σέντρα του Κουμπρόγλου, προβολή του Μπερούκα, που προλαβαίνει τους αμυντικούς και 2-0.

70′ Κόρνερ του Γκουτσίδη, κεφαλιά του Κρολ, άουτ.

76′ Φάουλ του Γκουτσίδη, μπλόκαρε ο Κιουμορτζής.

88′ Σουτ του Γκουτσίδη από καλή θέση, άουτ.

89' Ο Φαμπιόλ με σουτ μέσα από την περιοχή θα γράψει το τελικό 2-1.

Διαιτητές: Τσακαλίδης, Πασσαλής, Κεχαγιάς (ΕΠΣ Χαλκιδικής)

Συνθέσεις:

Μ.Α. Ξηροποτάμου: Κιουμορτζής, Κεχαγιάς, Κονταξής, Γκαρακλίδης, Τσιάρας, Βουτσινάς, Καράμπελας, Μπάμπουρας, Παπίτσας (57′ Καραγκιοζίδης), Κουμπρόγλου (74′ Πετρόπουλος), Μπερούκας (67′ Δημητριάδης).

 

Νέστος Χρυσούπολης: Αθανασίου, Παυλακάκης, Φραγκούλης, Χούσινετς, Ναουμίδης, Λαδάκης, Γκουτσίδης, Τσάκωνας (78′ Παπαδόπουλος), Βέρα (49′ Μαϊδανός), Φεράρι (51΄Κρολ), Κοβάτσης (64′ Φαμπιόλ).

 

 

 

Γ’ΕΘΝΙΚΗ......1ος ΟΜΙΛΟΣ 
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΥΡΙΑΚΗ  4   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2018
Σημειώθηκαν    18    γκολ  = σύνολο  191  γκολ 
ΣΚΟΡ Α’ΓΥΡΟΥ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΣΚΟΡΕΡΣ 
0-1 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ  1-2 16' ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - 44΄ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ , 64΄ΠΑΛΛΑΣ 
0-1 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ  ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ  3-1 45΄ΠΑΣΧΑΛΑΚΗΣ , 77΄ΜΑΚΡΑΚΗΣ , 89΄ΧΙΝΤ ΙΜΕΡ  - 73΄ΓΚΛΑΒΙΝΗΣ 
2-1 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ  ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 3-0 11΄ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ , 52΄ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ , 85΄ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ
0-0 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  2-1 14΄ΚΟΥΜΠΡΟΓΛΟΥ , 32΄ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ - 89΄ΦΑΜΠΙΟΛ
0-4 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1-3  
0-1 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1-0 87΄ΔΟΥΜΑΝΗΣ 
Η βαθμολογία στον 1ο όμιλο της Γ’Εθνικής (σε   15   αγωνιστικες )
  ΣΥΝΟΛΟ bet time    ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ    ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ  ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η  ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ  
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ  33 10 3 2 28-8 +20 9 6   21 7 0 0 16-1 +15   12 3 3 2 12-7 +5  
2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ  30 9 3 3 20-11 +9 10 5   17 5 2 1 13-7 +6   13 4 1 2 7-4 +3
3 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ  30 9 3 3 24-15 +9 8 7   20 6 2 0 15-6 +9   10 3 1 3 9-9 0
4 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ  30 9 3 3 23-10 +13 10 5   19 6 1 0 14-2 +12   11 3 2 2 9-8 +1
5 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  24 7 3 5 15-8 +7 11 4   16 5 1 2 9-2 +7   8 2 2 3 6-6 0  
6 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ  19 4 7 4 11-12 -1 13 2   13 3 4 0 7-4 +3   6 1 3 4 4-8 -4  
7 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ  18 5 3 7 14-17 -3 9 6   12 4 0 4 10-11 -1   6 1 3 3 4-6 -2  
8 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ  17 5 2 8 11-19 -8 12 3   15 5 0 2 8-5 +3   2 0 2 6 3-14 -11
9 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 17 4 5 6 10-14 -4 13 2   10 2 4 1 5-4 +1   7 2 1 5 5-10 -5
10 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ  15 4 3 8 17-26 -9 8 7   8 2 2 4 9-13 -4   7 2 1 4 8-13 -5  
11 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ  9 2 3 10 11-23 -12 5 10   9 2 3 3 5-9 -4   3 1 0 6 6-14 -8  
12 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 7 1 4 10 7-28 -21 9 6   2 0 2 5 3-13 -10   5 1 2 5 4-15 -11  
 
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16η.......ΚΥΡΙΑΚΗ   11    ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ   2018….ΩΡΑ  15:00 Μ.Μ.)
ΣΚΟΡ Α’ΓΥΡΟΥ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ  ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ  ΣΚΟΡ  ΣΚΟΡΕΡΣ 
0-0 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ  Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ     
1-1 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ  ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ    
2-0 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ  ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ     
2-2 ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ     
0-1 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ     
0-0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ     
ΣΕ ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΤΟ ΣΚΟΡ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΑΓΩΝΑ 

 

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  90
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ  191
ΤΕΡΜΑΤΑ  ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ  114
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ  77
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ  46
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ  21
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ  23
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ  28 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ  8 ΑΠΟΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ  7  ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ  28 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ  +19 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ  -21 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ  9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ , ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ , ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ , ΑΟ ΚΑΒΑΛΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ  7 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ  10 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ ,    ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ  1 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ  2  ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ  2 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ 
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ  21  βαθμοί  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ (7-0-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΔΡΑ  2 βαθμοί  ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (0-2-5)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ…….''ΔΡΑΣΤΗΣ'' 13 βαθμοι  ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ (4-1-2) 
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ……..΄΄ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΄΄  2 βαθμοί   ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ (0-2-6) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2ος όμιλος (22η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου  1-1
ΑΕ Καρίτσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-0
ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός  2-1
Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας  0-0
Κιλισιακός – Ηρακλής  0-4
Μακεδονικός – ΦΑΣ Νάουσα  0-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Πιερικός  0-0
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρακλής 20 14 4 2 43 11 32 46
2 Άρης Παλαιοχωρίου 21 14 3 4 37 17 20 45
3 Αλμωπός Αριδαίας 21 9 9 3 24 14 10 36
4 Εδεσσαϊκός 21 8 8 5 22 18 4 32
5 Μακεδονικός 20 8 7 5 18 15 3 31
6 ΦΑΣ Νάουσα 20 8 6 6 20 18 2 30
7 Αγροτικός Αστέρας 21 8 5 8 24 29 -5 29
8 Πιερικός 21 8 4 9 20 25 -5 28
9 ΑΟ Καρδίας 20 8 3 9 23 24 -1 27
10 ΑΠΕ Λαγκαδά 20 6 7 7 28 27 1 25
11 Μέγας Αλεξ.Τρικάλων 21 6 6 9 18 29 -11 24
12 ΑΕ Καρίτσας 21 5 8 8 22 27 -5 23
13 Κιλκισιακός 20 5 4 11 18 29 -11 19
14 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 21 4 6 11 15 25 -10 18
15 Καμπανιακός 20 1 4 15 12 36 -24 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3ος όμιλος (18η αγωνιστική)

Πανλευκάδιος – ΑΕ Λευκίμμης   1-0
Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης  1-1
Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός  0-0
Καστοριά – Δόξα Κρανούλας  0-3 α.α.
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων  3-0
Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου  1-3
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Μακεδονικός Φούφα 17 10 4 3 20 8 12 36
2 Τηλυκράτης 17 10 4 3 27 13 14 34
3 Ερμής Αμυνταίου 17 9 4 4 19 17 2 31
4 Νέος Αμφίλοχος 16 9 1 6 27 15 12 28
5 ΑΕ Λευκίμμης 17 8 4 5 24 16 8 28
6 Θεσπρωτός 16 6 7 3 23 11 12 25
7 ΑΕΠ Καραγιαννίων 17 6 4 7 20 26 -6 22
8 Δόξα Κρανούλας 16 5 6 5 16 17 -1 21
9 Εθνικός Φιλιππιάδας 16 5 5 6 14 17 -3 20
10 Πανλευκάδιος 17 2 8 7 10 18 -8 14
11 Σκουφάς Κομποτίου 17 2 8 7 9 21 -12 14
12 Αστέρας Παραποτάμου 17 2 5 10 12 25 -13 11
13 Καστοριά 16 2 3 11 10 27 -17 9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4ος όμιλος (18η αγωνιστική)

ΓΣ Αλμυρού – Αστέρας Ιτέας  1-0
ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου  0-1
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αμβρυσσέας Διστόμου  1-0
ΑΠΟΚ Βελούχι – Διγενής Νεοχωρίου  1-2
ΑΟ Θήβα – Βόλος ΝΠΣ  3-3
Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου  1-0
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Βόλος ΝΠΣ 17 15 1 1 50 14 36 46
2 Νίκη Βόλου 17 10 4 3 26 9 17 34
3 ΓΣ Αλμυρού 16 10 2 4 24 13 11 32
4 ΑΟ Θήβα 17 7 6 4 31 15 16 27
5 Ολυμπιακός Βόλου 17 7 6 4 15 10 5 27
6 Αστέρας Ιτέας 16 7 4 5 22 16 6 25
7 Αμβρυσσέας Διστόμου 17 7 3 7 19 20 -1 24
8 ΑΟ Σελλάνων 17 5 6 6 19 19 0 21
9 Ρήγας Φεραίος 16 4 4 8 11 20 -9 16
10 Διγενής Νεοχωρίου 16 4 4 8 10 24 -14 16
11 Οπούντιος Μαρτίνου 17 4 2 11 16 32 -16 14
12 Αχιλλέας Φαρσάλων 17 3 4 10 10 29 -19 13
13 ΑΠΟΚ Βελούχι 16 2 0 15 10 42 -32 6

 

 

 

 

 

 

 

 

5ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Αστέρας Βλαχιώτη – Τσικλητήρας  2-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αστέρας Αμαλιάδας  0-4
Παλληξουριακός – Αχαϊκή  0-0
Παναρκαδικός – ΑΣ Λεωνίδιο  4-2
Πανηλειακός – Ζάκυνθος  1-0
ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα  4-3

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αστέρας Βλαχιώτη 14 10 4 0 27 8 19 34
2 Αστέρας Αμαλιάδας 14 9 3 2 31 11 20 30
3 Πανηλειακός 14 7 5 2 18 7 11 26
4 Καλαμάτα 14 5 8 1 15 7 8 23
5 Παναρκαδικός 14 7 2 5 19 13 6 23
6 ΠΑΟ Βάρδας 14 6 2 6 12 16 -4 20
7 Διαγόρας Βραχνεΐκων 14 6 0 8 18 22 -4 18
8 Αχαϊκή 14 4 5 5 12 13 -1 17
9 Τσικλητήρας 14 6 2 6 10 12 -2 16
10 Ζάκυνθος 14 4 3 7 16 17 -1 15
11 Παλληξουριακός 14 2 3 9 8 29 -21 9
12 ΑΣ Λεωνίδιο 14 0 1 13 6 37 -31 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Εθνικός – Προοδευτική  1-0
Διαγόρας Ρόδου – Πέλοπας Κιάτου  ΑΝΑΒ
ΑΟ Ζευγολατιού – Ιάλυσος  0-3
Ιωνικός – Ασπρόπυργος  0-0
ΑΟ Λουτράκι – ΑΣ Ρόδος  1-0
Ρεπό: ΑΠΟ Κερατσίνι

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Εθνικός 13 9 2 2 22 4 18 29
2 Προοδευτική 13 7 4 2 17 4 13 25
3 Ιάλυσος Ρόδου 13 6 5 2 18 10 8 23
4 ΑΣ Ρόδου 13 6 3 4 13 10 3 21
5 Διαγόρας Ρόδου 11 5 4 2 10 4 6 19
6 ΑΠΟ Κερατσίνι 12 5 2 5 11 10 1 19
7 ΑΟ Λουτράκι 13 5 3 5 12 9 3 18
8 Ιωνικός 13 3 6 4 7 7 0 15
9 Ασπρόπυργος 13 3 5 5 5 14 -9 14
10 Πέλοπας Κιάτου 11 1 3 7 6 17 -11 6
11 ΑΟ Ζευγολατιού 13 0 0 13 1 33 -32 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Ερμής Κιβερίου – ΑΕ Ερμιονίδας   1-1
Πανθηραϊκός – Αήττητος Σπάτων  0-0
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ταμυναϊκός  2-1
Θύελλα Ραφήνας – Παναργειακός  2-1
ΑΟ Χαλκίς – Τριγλία Ραφήνας  1-1
Ρεπό: Αιολικός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αήττητος Σπάτων 13 8 4 1 18 5 13 28
2 Παναργειακός 12 5 5 2 13 9 4 20
3 ΑΟ Χαλκίς 13 5 4 4 17 14 3 19
4 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 13 5 2 6 9 13 -4 17
5 Αιολικός 12 4 4 4 11 12 -1 16
6 ΑΕ Ερμιονίδας 13 3 7 3 12 10 2 16
7 Πανθηραϊκός 13 3 7 3 11 9 2 16
8 Θύελλα Ραφήνας 12 4 4 4 11 11 0 16
9 Ερμής Κιβερίου 13 3 6 4 15 19 -4 15
10 Τριγλία Ραφήνας 13 4 3 6 13 18 -5 15
11 Ταμυναϊκός 13 2 2 9 9 19 -10 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8ος όμιλος (14η αγωνιστική)

Άγιος Ιερόθεος – Ηρόδοτος  0-0
ΑΕ Μυλοποτάμου – Φωστήρας  1-1
Ατσαλένιος – ΑΕ Κηφισιά  1-2
Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών  2-2
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΟ Παλαιόχωρας  0-0
Ρεπό: Αιγάλεω

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρόδοτος 12 7 5 1 20 10 10 26
2 Αιγάλεω 12 8 1 3 17 11 6 25
3 Ηλυσιακός 12 4 6 2 15 9 6 18
4 ΟΦ Ιεράπετρας 13 4 6 3 12 11 1 18
5 ΑΟ Παλαιόχωρας 13 4 5 4 10 10 0 17
6 Ατσαλένιος 13 4 5 4 12 13 -1 17
7 Άγιος Ιερόθεος 13 4 3 6 14 16 -2 15
8 ΑΕ Κηφισιά 13 3 5 5 13 17 -4 14
9 Ερμής Ζωνιανών 12 3 5 4 11 16 -5 11
10 Φωστήρας 13 2 5 6 8 10 -2 11
11 ΑΕ Μυλοποτάμου 13 1 6 6 9 18 -9 9

* Ο Ερμής Ζωνιανών έχει -3 βαθμούς με απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπής.

Διαβάστηκε 524 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 05 Φεβρουαρίου 2018 22:17

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972