Τρίτη, 19 Δεκεμβρίου 2017 13:42

FOOTBALL LEAGUE....Το πρόγραμμα απο 10η εως 12η αγωνιστική!! Ποια είναι τα ''τηλεοπτικά ματς'' !

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ανακοινώθηκε απο την F.L  το πρόγραμμα της 10ης εως 12ης αγωνιστικής καθώς και οι τηλεοπτικές μεταδόσεις των αγώνων.

Η Δόξα Δράμας θα υποδεχθεί τον Παναιγιάλειο (Κυριακή 7/1) , θα ταξιδέψει στην Καλαμαριά (Σάββατο 13/1 , ΕΤ-3) και θα υποδεχθεί τον Απόλλων Λάρισας (Κυριακή 21/1)...

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων είναι τα εξής :

10η αγωνιστικη


Σάββατο 6 Ιανουαρίου
ΟΦΗ - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00 ΕΡΤ3)
Βέροια – Τρίκαλα (15:00)


Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Πανσερραϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00)
Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος (15:00)
Σπάρτη – Αιγινιακός (15:00)
Άρης - Απόλλων Πόντου (15:00 ΕΡΤ3)
Παναχαϊκή - Απόλλων Λάρισας (15:00)
Καραϊσκάκης – Εργοτέλης (15:00)
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα Δ.Δ.

 

 

 

 

11η αγωνιστική


Σάββατο 13 Ιανουαρίου
Απόλλων Πόντου - Δόξα Δράμας (15:00 ΕΡΤ3)


Κυριακή 14 Ιανουαρίου
Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή (15:00 ΕΡΤ3)
ΑΟΧ Κισσαμικός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00)
Παναιγιάλειος – ΟΦΗ (15:00)
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός (15:00)
Τρίκαλα – Σπάρτη (15:00)
Απόλλων Λάρισας – Άρης (15:00)
Καλλιθέα – Βέροια (15:00)
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός Δ.Δ.

 

 

 

 

 

12η αγωνιστική


Σάββατο 20 Ιανουαρίου
Άρης – Καραϊσκάκης (15:00 ΕΡΤ3)


Κυριακή 21 Ιανουαρίου
ΟΦΗ - Απόλλων Πόντου (15:00 ΕΡΤ3)
Παναιγιάλειος - ΑΟΧ Κισσαμικός (15:00
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός (15:00)
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα (15:00)
Δόξα Δράμας - Απόλλων Λάρισας (15:00)
Σπάρτη – Καλλιθέα (15:00)
Βέροια – Εργοτέλης (15:00)
Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή Δ.Δ.

Διαβάστηκε 511 φορές

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972