Πέμπτη, 07 Δεκεμβρίου 2017 23:29

ΕΠΣ Δράμας ....το πρόγραμμα των αγώνων σε όλες τις κατηγορίες των τοπικών και παιδικών πρωταθλημάτων !

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΣ Δράμας το πλήρες πρόγραμμα των αγωνιστικών δραστηριοτήτων στα τοπικά και παιδικά πρωταθλήματα , που θα διεξαχθούν το ερχόμενο σαββατοκύριακο 9 και 10 Δεκεμβρίου....

Κύριο χαρακτηριστικό στην Β'κατηγορία είναι ότι οι αγώνες της Κυριακής ''σπάσανε'' μέσα στο σαββατοκύριακο και μάλιστα ακόμα σε μεσημεριανές ώρες λόγω του κρίσιμου αγώνα της Δόξας Δράμας με τον Άρη....

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής :

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ SPORTICA

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΑ
ΣΙΤΑΓΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ - ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
ΔΗΜ.ΣΤ. ΔΡΑΜΑΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
ΚΑΛΑΜΩΝΑ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΕ Κ.ΒΡΥΣΗΣ
-----------------------------------------

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β1 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017

ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017 ΩΡΑ 12.00 ΓΗΠΕΔΟ
ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ
ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΕΒΑΣΤΕΙΑΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017 ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΚΥΡΓΙΩΝ ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ - ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ Β2 ΟΜΙΛΟΥ SPORTICA

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017

ΩΡΑ 15.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΛΕΥΚΟΓΕΙΩΝ
Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΜΕΓΑΛΟΚΑΜΠΟΥ
ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017 ΩΡΑ 12.00
ΓΗΠΕΔΟ
ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΛΕΥΚΗΣ
Κ.ΑΓΡΟΥ ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ.ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ - ΔΟΞΑ Κ.ΒΡΟΝΤΟΥΣ
-----------------------------------------

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2003-2004 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ

7η Αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΑΥΡΑΕΤΟΙ ΑΘ. ΔΟΥΜΠΕΣΑΣ
ΧΩΡΙΣΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ - ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
------------------------------------------

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ

1ος ΟΜΙΛΟΣ Α ΄ ΓΥΡΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

7η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΦΤΕΛΙΑΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ

 

7η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ 2016
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΠΑΜΑ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
----------------------------------------

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2005-2006 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

7η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017 ΩΡΑ 10:45
ΓΗΠΕΔΟ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΓΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

 

7η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017 ΩΡΑ 10:45 ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔΟ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ- ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ ΩΡΑ 11.00
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ
ΒΩΛΑΚΑ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
--------------------------------------

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

7η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΔΟΞΑΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ
ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ ΕΘΝ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΕ ΚΥΡΓΙΩΝ
ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΑΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΗ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΕ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
ΡΕΠΟ Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
----------------------------------------

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΕΝ.2007-2008 & ΝΕΟΤΕΡΟΙ
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

7η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ
Ν.ΑΜΙΣΟΥ ΠΑΟΠ Ν.ΑΜΙΣΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

 

7η αγωνιστική ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017 ΩΡΑ 12:30
ΓΗΠΕΔΟ
Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΚΡΙΤΑΣ Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ Ν.ΚΡΩΜΝΗΣ
ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ
ΡΕΠΟ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
-------------------------------------------

Διαβάστηκε 434 φορές

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972