Δευτέρα, 04 Δεκεμβρίου 2017 00:13

Ανεβαίνει ο Ξηροπόταμος ...(1-0 το Άβατο) !!!! ''Σεφτέ'' για Σιδηροχώρι ....''μοιρασιά'' στο ντέρμπι της Καβάλας ....με νίκες συνέχισαν Σκούταρι και Προσκυνητές!!! Αποτελέσματα - βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους !

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με την 8η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα στον 1ο όμιλο της Γ'Εθνικής κατηγορίας όπου σημειώθηκαν 9 γκολ και συνολικά φθάσαμε στα 98 τέρματα.

Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα , το Παραλίμνιο πέρασε και απο την δύσκολη έδρα του Ορφέα Ξάνθης με σκορ 0-1 και συνεχίζει την πορεία του στην κορυφή της βαθμολογίας .....με το Σκούταρι να σκαρφαλώνει στην 2η θέση μετά την νίκη με σκορ 2-1 επί του Ορφανού ....

Η Δόξα Προσκυνητών επικράτησε με σκορ 2-1 επί του Διδυμοτείχου και πήρε βαθιά βαθμολογική ανάσα ...ενώ ''σεφτέ'' στο φετινό πρωτάθλημα έκανε η Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου που επικράτησε στο φινάλε με σκορ 0-1 επί της Καρπερής..

Τέλος στο καβαλιώτικο ντέρμπι ....στο ''μηδέν'' έμειναν Καβάλα και Χρυσούπολη μένοντας πίσω στο κυνήγι της κορυφής.....

 

ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1-0 

Συνέχισε την ανοδική του πορεία ο Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου μετά την εντός έδρας νίκη με σκορ 1-0 επί του Άρη Αβάτου...σε ένα ματς-εξάποντο..!

Το τέρμα που έκρινε την αναμέτρηση πέτυχε στο 47ο λεπτό ο Μπερούκας ενώ στο 19' ο Κιουμουρτζής απέκρουσε πέναλτι του Ευθυμιάδη.... ενώ είχαν και άλλες κλασσικές ευκαιρίες για να ''κλειδώσουν'' το ματς...!

Πλέον η ομάδα του Τάσου Λευκόπουλου έφτασε τους οχτώ (8) βαθμούς ...έναν λιγότερο απο την γραμμή σωτηρίας και σίγουρα την αδικεί η βαθμολογική της θέση....

 

DSC 0305

 

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο Τσαλουχίδης με βοηθούς τους Χαραλαμπόπουλο και Παπαδόπουλο της ΕΠΣ Κιλκίς.

 

Μ. ΑΛ. Ξηροποτάμου: Κιουμουρτζής, Κεχαγιάς, Κονταξής, Γκαρακλίδης, Βραμέντζαλης, Βουτσινάς, Δημητριάδης, Μπάμπουρας(19'λ.τ. Κυσσίδης) , Παπίτσας (46'Αμαραντίδης) , Κουμπρόγλου (84'Πετρόπουλος) , Μπερούκας. 

 

ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ: Αμουτζάκης, Κούτρας, Ψεμματάς, Παπαδιώτης, Κουτίνης(85′ Βαφειάδης), Δόντσος(35′ λ.τρ. Γεωργιάδης), Κουτσούμπας, Ευθυμιάδης(78′ Ταχτσίδης), Κοτόπουλος(46′ Χαριτίδης), Σαρηγιαννίδης, Γκέκας.

 

Δείτε πλούσιο φωτορεπορτάζ με τον φακό της Χριστίνας Γεωργιάδου !!!

 

 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής , οι σκόρερς , η βαθμολογία , η επόμενη αγωνιστική καθώς και γενικά στατιστικά ......

 

 

 

 

 

 

Γ’ΕΘΝΙΚΗ......1ος ΟΜΙΛΟΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Σημειώθηκαν 9 γκολ = σύνολο 98 γκολ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 2-1 58'ΒΑΣΚΟΣ , 60'ΣΙΧΛΙΜΙΡΗΣ - 86'ΕΜΡΕ  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 1-0 47'ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ  
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 2-1 53'ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ , 79'ΚΕΧΑΓΙΑΣ - 81'ΔΟΥΜΑΝΗΣ  
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 0-1 20'ΚΟΥΤΖΑΒΑΣΙΛΗΣ  
ΚΑΒΑΛΑ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 0-0  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 0-1 88' ΑΝΔΡΕΟΥ  
Η βαθμολογία στον 1ο όμιλο της Γ’Εθνικής (σε 8 αγωνιστικες )
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 17 5 2 1 15-4 +11 5 3   9 3 0 0 7-0 +7   8 2 2 1 8-4 +4
2 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 15 4 3 1 12-8 +4 5 3   8 2 2 1 7-6 +1   7 2 1 0 5-2 +3
3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 14 4 2 2 10-3 +7 6 2   10 3 1 0 7-0 +7   4 1 1 2 3-3 0
4 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ 14 4 2 2 11-6 +5 5 3   13 4 1 0 10-2 +8   1 0 1 2 1-4 -3
5 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 12 3 3 2 8-6 +2 6 2   8 2 2 0 4-2 +2   4 1 1 2 4-4 0
6 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 12 3 3 2 6-6 0 7 1   10 3 1 0 4-1 +3   2 0 2 2 2-5 -3
7 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 9 2 3 3 6-8 -2 6 2   5 1 2 0 2-1 +1   4 1 1 3 4-7 -3
8 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 8 2 2 4 7-9 -2 6 2   5 1 2 1 4-4 0   3 1 0 3 3-5 -2
9 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 8 2 2 4 5-8 -3 7 1   6 2 0 2 4-5 -1   2 0 2 2 1-3 -2
10 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 8 2 2 4 5-8 -3 7 1   6 2 0 2 4-4 0   2 0 2 2 1-4 -3
11 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 8 2 2 4 8-14 -6 2 6   5 1 2 0 4-5 -1   3 1 0 3 4-9 -5
12 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 5 1 2 5 5-18 -13 3 5   1 0 1 3 2-9 -7   4 1 1 2 3-9 -6
 
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9η.......ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017….ΩΡΑ 15:00 Μ.Μ.)
Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ    
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ    
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ    
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ    
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ    
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ    
                         
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 48
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ 98
ΤΕΡΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 59
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 39
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 24
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 14
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 10
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 5 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ,ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ,ΟΡΦΕΑΣ Ξ.
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 18 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ +11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ -13 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ , ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ , Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 3 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ , ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ , ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ,Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 5 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 1 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 2 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ0 , ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ , ΚΑΒΑΛΑ , ΚΑΡΠΕΡΗ , ΟΡΦΕΑΣ Ξ. , ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 1 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ , ΣΚΟΥΤΑΡΙ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 13 βαθμοί Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ (4-1-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 1 βαθμος ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (0-1-3)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ…….''ΔΡΑΣΤΗΣ'' 8 βαθμοί ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ (2-2-1)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ……..΄΄ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΄΄ 2 βαθμοί ΑΒΑΤΟ (0-2-2) , ΟΡΦΕΑΣ Ξ. (0-2-2) , ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΣ (0-2-2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Aποτελέσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους !

 

 

                 

 

2ος όμιλος (13η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου-Πιερικός  2-1
ΑΠΕ Λαγκαδά-Ηρακλής  1-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας-Καμπανιακός  1-0
Κιλκισιακός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-1
Εδεσσαϊκός-ΦΑΣ Νάουσα  2-0
ΑΟ Καρδίας-Αγροτικός Αστέρας  1-1
ΑΕ Καρίτσας-Μακεδονικός  1-1
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Άρης Παλαιοχωρίου 12 9 1 2 22 7 15 28
2 Ηρακλής 11 7 2 2 18 8 10 23
3 Αλμωπός Αριδαίας 12 6 5 1 17 7 10 23
4 Μακεδονικός 12 6 3 3 11 8 3 21
5 ΑΠΕ Λαγκαδά 12 5 4 3 21 15 6 19
6 Πιερικός 13 6 1 6 13 15 -2 19
7 Αγροτικός Αστέρας 12 5 3 4 15 17 -2 18
8 ΦΑΣ Νάουσα 12 5 2 5 12 12 0 17
9 ΑΟ Καρδίας 12 5 1 6 15 15 0 16
10 Εδεσσαϊκός 12 4 4 4 13 15 -2 16
11 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 12 4 3 5 9 11 -2 15
12 Μέγας Αλεξ.Τρικάλων 12 4 2 6 14 20 -6 14
13 Κιλκισιακός 12 2 3 7 10 17 -7 9
14 ΑΕ Καρίτσας 12 2 3 7 13 20 -7 9
15 Καμπανιακός 12 1 1 10 9 25 -16 4

 

 

 

 

 

 

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Σκουφάς Κομποτίου-Νέος Αμφίλοχος  0-1
Αστέρας Παραποτάμου-Θεσπρωτός  0-3
Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕ Λευκίμμης  0-2
Πανλευκάδιος-Δόξα Κρανούλας  1-1
Μακεδονικός Φούφα-Καστοριά  1-0
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Ερμής Αμυνταίου  0-3
Ρεπό: Τηλυκράτης

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Τηλυκράτης 10 7 1 2 18 8 10 22
2 Μακεδονικός Φούφα 10 6 1 3 9 7 2 19
3 Νέος Αμφίλοχος 10 6 0 4 22 9 13 18
4 Ερμής Αμυνταίου 11 5 3 3 11 13 -2 18
5 ΑΕ Λευκίμμης 10 5 2 3 11 9 2 17
6 ΑΕΠ Καραγιαννίων 11 5 2 4 14 15 -1 17
7 Θεσπρωτός 10 4 4 2 17 7 10 16
8 Δόξα Κρανούλας 10 4 4 2 9 10 -1 16
9 Εθνικός Φιλιππιάδας 10 3 3 4 7 11 -4 12
10 Καστοριά 10 2 2 6 7 12 -5 8
11 Πανλευκάδιος 10 0 7 3 5 9 -4 7
12 Σκουφάς Κομποτίου 10 0 6 4 3 13 -10 6
13 Αστέρας Παραποτάμου 10 1 1 8 6 16 -10 4

 

 

 

 

 

 

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου-Ολυμπιακός Βόλου  0-1
ΑΟ Σελλάνων-Ρήγας Φεραίος  2-1
Αχιλλέας Φαρσάλων-Αστέρας Ιτέας  0-5
ΓΣ Αλμυρού-Βόλος ΝΠΣ  0-2
ΑΟ Θήβα-Διγενής Νεοχωρίου  4-0
Νίκη Βόλου-ΑΠΟΚ Βελούχι  6-0
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Βόλος ΝΠΣ 10 9 0 1 27 8 19 27
2 ΓΣ Αλμυρού 10 6 1 3 12 8 4 19
3 Αστέρας Ιτέας 10 5 3 2 17 11 6 18
4 Νίκη Βόλου 10 5 2 3 18 7 11 17
5 Αμβρυσσέας Διστόμου 10 5 2 3 14 13 1 17
6 Ολυμπιακός Βόλου 11 4 4 3 10 8 2 16
7 ΑΟ Θήβα 10 4 3 3 20 10 10 15
8 ΑΟ Σελλάνων 10 4 3 3 14 13 1 15
9 Ρήγας Φεραίος 10 3 3 4 9 12 -3 12
10 Διγενής Νεοχωρίου 10 3 1 6 5 14 -9 10
11 Οπούντιος Μαρτίνου 11 2 1 8 9 21 -12 7
12 Αχιλλέας Φαρσάλων 10 2 1 7 6 19 -13 7
13 ΑΠΟΚ Βελούχι 10 2 0 8 6 23 -17 6

 

 

 

 

 

5ος όμιλος (8η αγωνιστική)
Αχαϊκή-Τσικλητήρας  0-1
Ζάκυνθος-Παλληξουριακός  2-0
ΑΣ Λεωνίδιο-Πανηλειακός  0-2
Καλαμάτα-Παναρκαδικός  0-0
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας  1-0
Αστέρας Βλαχιώτη-Διαγόρας Βραχνεΐκων  3-2

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αστέρας Αμαλιάδας 8 6 1 1 18 6 12 19
2 Αστέρας Βλαχιώτη 8 5 3 0 13 7 6 18
3 Πανηλειακός 8 4 2 2 12 4 8 14
4 Καλαμάτα 8 3 5 0 6 1 5 14
5 Διαγόρας Βραχνεΐκων 8 4 0 4 13 9 4 12
6 Αχαϊκή 8 3 2 3 9 8 1 11
7 Παναρκαδικός 8 3 1 4 8 8 0 10
8 ΠΑΟ Βάρδας 8 3 1 4 5 7 -2 10
9 Τσικλητήρας 8 4 1 3 5 6 -1 9
10 Ζάκυνθος 8 2 3 3 5 8 -3 9
11 Παλληξουριακός 8 2 1 5 7 18 -11 7
12 ΑΣ Λεωνίδιο 8 0 0 8 2 21 -19 0

 

 

 

 

 

 

6ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΑΣ Ρόδος-Προοδευτική  0-1
Ιάλυσος-ΑΟ Λουτράκι  1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΟ Ζευγολατιού  3-0
Πέλοπας Κιάτου-Ιωνικός  1-1
Εθνικός-Διαγόρας Ρόδου  1-0
Ρεπό: Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Προοδευτική 8 6 1 1 12 3 9 19
2 Εθνικός 7 4 2 1 11 1 10 14
3 Διαγόρας Ρόδου 7 4 2 1 9 3 6 14
4 Ιάλυσος Ρόδου 8 2 5 1 12 9 3 11
5 ΑΟ Λουτράκι 8 3 2 3 8 5 3 11
6 ΑΣ Ρόδου 7 3 2 2 7 6 1 11
7 ΑΠΟ Κερατσίνι 7 2 2 3 7 6 1 10
8 Ασπρόπυργος 7 2 2 3 3 10 -7 8
9 Ιωνικός 7 1 3 3 3 6 -3 6
10 Πέλοπας Κιάτου 7 1 2 4 4 12 -8 5
11 ΑΟ Ζευγολατιού 7 0 0 7 1 16 -15 0

 

 

 

 

 

 

7ος όμιλος (8η αγωνιστική)

Παναργειακός-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  ΑΝΑΒ
Πανθηραϊκός-Θύελλα Ραφήνας  0-0
Τριγλία Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων  2-1
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίς  1-2
Αιολικός-Ερμής Κιβερίου  2-0
Ρεπό: Ταμυναϊκός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αήττητος Σπάτων 8 6 1 1 12 3 9 19
2 ΑΟ Χαλκίς 8 5 2 1 12 6 6 17
3 ΑΕ Ερμιονίδας 8 3 2 3 8 6 2 11
4 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 6 3 2 1 4 4 0 11
5 Θύελλα Ραφήνας 7 2 2 3 5 6 -1 8
6 Πανθηραϊκός 7 1 4 2 6 6 0 7
7 Παναργειακός 6 1 4 1 4 4 0 7
8 Ερμής Κιβερίου 7 1 4 2 8 10 -2 7
9 Αιολικός 7 2 1 4 5 8 -3 7
10 Τριγλία Ραφήνας 7 2 1 4 7 11 -4 7
11 Ταμυναϊκός 7 1 1 5 4 11 -7 4

 

 

 

 

 

 

8ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΑΕ Κηφισιά-Ηρόδοτος  4-3
Φωστήρας-Ατσαλένιος  1-2
Αιγάλεω-ΑΕ Μυλοποτάμου  1-0
Ερμής Ζωνιανών-ΟΦ Ιεράπετρας  0-0
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός  1-0
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρόδοτος 8 6 1 1 17 9 8 19
2 Ατσαλένιος 8 4 3 1 9 4 5 15
3 Αιγάλεω 7 3 1 3 8 7 1 13
4 Ηλυσιακός 7 2 4 1 8 4 4 10
5 Φωστήρας 8 2 3 3 5 4 1 9
6 ΟΦ Ιεράπετρας 7 2 3 2 6 6 0 9
7 Ερμής Ζωνιανών 7 2 3 2 8 11 -3 9
8 ΑΕ Κηφισιά 7 1 4 2 8 9 -1 7
9 ΑΟ Παλαιόχωρας 7 1 4 2 6 8 -2 7
10 Άγιος Ιερόθεος 7 1 1 5 6 11 -5 4
11 ΑΕ Μυλοποτάμου 7 0 3 4 5 13 -8 3

 

Διαβάστηκε 467 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 04 Δεκεμβρίου 2017 00:20

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972