Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017 23:46

Στο FINAL-6 του Κυπέλλου της ΕΠΣ Δράμας Βώλακας , Καλαμπακι , Αμπελόκηποι , Προσοτσάνη , Πανδραμαϊκός και Νευροκόπι.....εκτός ''νυμφώνος'' Ξηροπόταμος και Πετρούσα!

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Ολοκληρώθηκε η πρώτη φάση των ομίλων στο κύπελλο ερασσιτεχνών της ΕΠΣ Δράμας όπου συνολικά σημειώθηκαν σε τρείς αγωνιστικές και σε 30 αγώνες συνολικά 11ο τέρματα.

Παρακάτω δείτε όλα τα αποτελέσματα σε όλους τους ομίλους , τις τελικές βαθμολογίες , τους πίνακες των σκορερς ανα όμιλο και ποιοί προκρίθηκαν στην επόμενη φάση :

 

 

 

 

 

 

 

 

1ος όμιλος 

 

 

 

 

 

1ος ομιλος
1η αγωνιστικη (Tετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017)
ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3-0 2’Σταϊκος Π. , 49’Μαρκόπουλος , 56’Παναγιώτου
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0-0  
2η αγωνιστικη ( Tετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017)
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 5-1 10’,25’ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ , 65’,68’ΟΥΖΟΥΝΗΣ ,82’ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – 11’ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ- ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 1-1 19’ΔΡΟΣΙΔΗΣ – 15’ΜΙΡΚΟΥ Γ.
3η αγωνιστικη
ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 0-1 83’ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 2-3 53’ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ , 80’ΚΩΤΑΪΔΗΣ – 55’ΖΕΔΑΜΑΝΗΣ , 64’ΞΕΝΙΔΗΣ , 88’ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ

 

 

Η ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 1ου ομιλου
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ
Α1 ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 7 2 1 0 5-1 4  
Α2 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 5 1 2 0 4-3 1  
Α3 ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 3 1 0 2 7-7 0  
Α4 ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 1 0 1 2 1-6 -5  

 

 

ΓΚΟΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΟΜΑΔΑ
2 ΓΚΟΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
2 ΓΚΟΛ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
2 ΓΚΟΛ ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
2 ΓΚΟΛ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
1 ΓΚΟΛ ΣΤΑΪΚΟΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
1 ΓΚΟΛ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
1 ΓΚΟΛ ΚΟΚΟΥΛΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ
1 ΓΚΟΛ ΔΡΟΣΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
1 ΓΚΟΛ ΜΙΡΚΟΥ Ι. ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ
1 ΓΚΟΛ ΚΩΤΑΪΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ
1 ΓΚΟΛ ΖΕΔΑΜΑΝΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
1 ΓΚΟΛ ΞΕΝΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ
1 ΓΚΟΛ ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ

 

 

 

 

21-IMG 8909

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2ος όμιλος

 

2ος ομιλος
1η αγωνιστικη (Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017)
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 3-1 20’Κωσταντινίδης Κ. , 55’Αlla , 75’Τζιβανάκης – 27’Γεωργιάδης Λ.
Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 3-0 4’Τσακμακίδης Α. , 49’Αβράμης , 65’Λάμπρου
2η αγωνιστικη ( Tετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017)
ΔΟΞΑ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ – Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 5-3 18’ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ , 30’ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ , 40’ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ,70’ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Λ. , 82’ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ – 13’, 55’ΔΑΦΤΣΙΟΣ Α. , 75’ΓΡΑΜΜΑΤΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 0-2 20’,30’ΛΕΪΛΟΓΛΟΥ
3η αγωνιστικη
Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ – Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 0-1 70’ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ.
ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 3-2 25’ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Λ. , 45’,60’ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Γ. - 8’ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ , 80’ΜΟΣΧΟΣ

 

 

 

Η ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 2ου ομιλου
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ
Β1 Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 9 3 0 0 6-1 5  
Β2 ΔΟΞΑ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 6 2 0 1 9-8 1  
Β3 Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 3 1 0 2 6-6 0  
Β4 ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 0 0 0 3 2-8 -6  

 

 

 

ΓΚΟΛ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ ΟΜΑΔΑ
3 ΓΚΟΛ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Λ. ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
2 ΓΚΟΛ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
2 ΓΚΟΛ ΛΕΪΛΟΓΛΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
2 ΓΚΟΛ ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
1 ΓΚΟΛ ALLA Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΤΖΙΒΑΝΑΚΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Α. Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ
1 ΓΚΟΛ ΑΒΡΑΜΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ
1 ΓΚΟΛ ΛΑΜΠΡΟΥ Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ
1 ΓΚΟΛ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
1 ΓΚΟΛ ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
1 ΓΚΟΛ ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
1 ΓΚΟΛ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ
1 ΓΚΟΛ ΔΑΦΤΣΙΟΣ Α. Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΓΡΑΜΜΑΤΗΣ Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΜΟΣΧΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ

 

 

30-IMG 8918

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3ος όμιλος

 

 

3ος ομιλος
1η αγωνιστικη (Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 1-4 55’ΦΙΛΓΙΑΝ – 60’ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ , 70’, 78’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ. , 90’ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ- Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1-2 65’AGAPOV - 44’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ , 90’ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
2η αγωνιστικη ( Tετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017)
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 1-2 75’ ΓΟΥΝΑΤΙΔΗΣ – 60’,80’ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 7-1 2’,83’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ , 11’ΣΑΡΗΠΑΥΛΙΔΗΣ , 27’ ΜΥΓΑΣ , 55’ΤΟΝΔΡΗΣ , 65’ΣΑΒΒΙΔΗΣ , 77’LEKOVIC - 62’ KIAKOΣ
3η αγωνιστικη
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 4-1 7’ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ , 13’Χ’’ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ , 17’,75’ΚΕΣΙΔΗΣ – 60’ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ
ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ – Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0-2 13’,15’ΜΥΓΑΣ

 

 

 

 

Η ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 3ου ομιλου
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ
Γ1 Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 9 3 0 0 11-2 9  
Γ2 ΑΚΡ. Κ. ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 6 2 0 1 7-4 3  
Γ3 ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ 3 1 0 2 5-5 0  
Γ4 ΚΕΡ. ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 0 0 0 3 3-15 -12  

 

 

 

 

3 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3 ΓΚΟΛ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
3 ΓΚΟΛ ΜΥΓΑΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
2 ΓΚΟΛ ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΦΙΛΓΙΑΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Χ. ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
1 ΓΚΟΛ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
1 ΓΚΟΛ AGAPOV ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΚΟΛ ΓΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΣΙΤΑΓΡΩΝ
1 ΓΚΟΛ ΣΑΡΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΚΟΛ ΤΟΝΤΡΙ Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΚΟΛ ΣΑΒΒΙΔΗΣ Σ. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΚΟΛ LEKOVIC Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
1 ΓΚΟΛ KIAKOS ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ Χ’’ΛΆΖΑΡΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

 

51-IMG 8853

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4ος όμιλος

 

4ος ομιλος
1η αγωνιστικη (Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017)
ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ – ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2-2 28’ΜΑΡΙΑΔΗΣ , 70’ΧΑΤΖΙΔΗΣ – 25’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. , 52’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 5-0 22’ ΑΣΤΕΡΙΟΥ , 27’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ , 36’ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ , 70’ΠΕΡΣΙΑΝΛΗΣ , 90’ΚΟΚΛΙΔΗΣ
2η αγωνιστικη ( Tετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017)
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 4-6 1’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ. , 31’,38’ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ , 72’ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Γ. - 4’ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β. , 29’,44’ ΠΕΡΣΙΑΝΛΗΣ , 55’ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ , 85’,88’ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 2-0 30’Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ , 84’ΜΠΑΤΖΙΟΣ
3η αγωνιστικη
Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 1-0 47’ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 1-2 70’ ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ – 25’ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ , 83’ΒΑΡΤΥΜΙΑΔΗΣ

 

 

 

 

 

 

Η ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 4ου ομιλου
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ
Δ1 Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 9 3 0 0 12-4 8  
Δ2 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 6 2 0 1 4-6 -2  
Δ3 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1 0 1 2 7-10 -3 1β.
Δ4 ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 1 0 1 2 2-5 -3 1β.

 

 

 

 

 

 

 

4 ΓΚΟΛ ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
3 ΓΚΟΛ ΠΕΡΣΙΑΝΛΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
2 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β. Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
2 ΓΚΟΛ ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΜΑΡΙΑΔΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
1 ΓΚΟΛ ΧΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ
1 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΜΕΓ.ΑΛΕΞ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΚΟΚΛΙΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
1 ΓΚΟΛ ΑΣΤΕΡΙΟΥ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
1 ΓΚΟΛ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ
1 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θ. ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1 ΓΚΟΛ ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1 ΓΚΟΛ ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
1 ΓΚΟΛ ΒΑΡΤΥΜΙΑΔΗΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ

 

 

 

 

 

 

77-IMG 8879

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5ος όμιλος

 

5ος ομιλος
1η αγωνιστικη (Τετάρτη 1 Νοεμβρίου 2017)
Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ – ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 4-0 25’,55’,85’ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Γ. , 90’ ΡΕΝΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 4-1 5’ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π. , 49’ΜΑΤΣΙΝΗΣ , 54’,59’ΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ. - 30’ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
2η αγωνιστικη ( Tετάρτη 15 Νοεμβρίου 2017)
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 2-0 55’ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ , 65’ΚΟΥΜΠΡΟΓΛΟΥ
Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 0-2 40’ΣΑΪΝΙΔΗΣ , 80’ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3η αγωνιστικη
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 0-3 8’ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ , 35’ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ , 85’ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α.
ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ – Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 3-0 35’, 70’ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ , 63’ΚΟΥΜΠΡΟΓΛΟΥ

 

 

 

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ 5ου ομιλου
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ
Ε1 Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 9 3 0 0 9-0 9  
Ε2 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 6 2 0 1 5-4 1  
Ε3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3 1 0 2 4-6 -2  
Ε4 Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ 0 0 0 3 1-9 -8  

 

 

3 ΓΚΟΛ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Γ. Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
3 ΓΚΟΛ ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
2 ΓΚΟΛ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
2 ΓΚΟΛ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
1 ΓΚΟΛ ΡΕΝΤΟΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
1 ΓΚΟΛ ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΜΑΤΣΙΝΗΣ/ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
1 ΓΚΟΛ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Α.Ε. ΚΥΡΓΙΩΝ
1 ΓΚΟΛ ΣΑΪΝΙΔΗΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
1 ΓΚΟΛ ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ
1 ΓΚΟΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Η ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΚΑΛΥΤΕΡΩΝ ΔΕΥΤΕΡΩΝ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ
1 ΑΚΡ. ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 6 2 0 1 7-4 3  
2 ΔΟΞΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ 6 2 0 1 9-8 1  
3 ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 6 2 0 1 5-4 1  
4 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 6 2 0 1 4-6 -2  
5 ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 5 1 2 0 4-3 1  

 

 

 

 

 

 

 

Στην επόμενη φάση προκρίνονται :

ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 

Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 

Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 

Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 

Α.Ο. ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ 

ΑΚΡΙΤΑΣ Κ. ΝεΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 

Διαβάστηκε 628 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Σάββατο, 25 Νοεμβρίου 2017 23:52

Νέα Βίντεο

Ράδιο

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972