Δευτέρα, 20 Νοεμβρίου 2017 00:15

Συνωστισμός στην κορυφή....με νίκες συνέχισαν Αετός Ορφανού , 'Αβατο και Σκούταρι ! Αποτελεσματα και βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους !

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Με την 7η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ'Εθνικής όπου σημειώθηκαν 10 γκολ και συνολικά φθασαμε στα 89 τέρματα.

Στα αποτελέσματα της ημέρας τώρα....η κορυφή άλλαξε και πάλι χέρια ...με τον Γαϊδαρτζη να πετυχαίνει το μοναδικό τέρμα στο σερραϊκό ντέρμπι Παραλιμνίου - Καρπερής  και να ''σπρώχνει'' τους κυανόλευκους στην πρώτη θέση.....την ίδια ώρα που ο Δραμινός Μιχάλης Δούμπλατζης ''όπλιζε'' και έδινε το δεύτερο συνεχόμενο τρίποντο στον Αετό Ορφανού με σκορ 1-0 απέναντι στην Καβάλα....

Ο Νέστος Χρυσούπολης είχε εύκολο απόγευμα με αντίπαλο την Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου (3-0) και πλησιασε στον βαθμό απο την κορυφή ενώ το Σκούταρι πέτυχε σημαντική εκτός έδρας νίκη με σκορ 0-2 απέναντι στην Δόξα Προσκυνητών σε ένα ματς όπου η δραμινή διαιτητική τριάδα (Γεωργιτσόπουλος , Ραβίκαλης , Οικονομίδης) (ΦΩΤΟ) τα πήγε περίφημα...

Ο Ξηροπόταμος για ένα ακόμη παιχνίδι δεν μπόρεσε να πάρει αυτό που δικαιούταν και έμεινε εντός επικίνδυνης ζώνης....ενώ το Άβατο ήταν ο νικητής στο ξανθιώτικο ντέρμπι με αντίπαλο τον Ορφέα Ξάνθης....

Aναλυτικά τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής , οι σκόρερς , η βαθμολογία και η επόμενη αγωνιστική καθώς και τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους έχουν ως εξής :

Γ’ΕΘΝΙΚΗ......1ος ΟΜΙΛΟΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017
Σημειώθηκαν 10 γκολ = σύνολο 89 γκολ
Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1-1 88’ ΓΚΙΝΤΙΔΗΣ – 59’ΜΠΕΡΟΥΚΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 0-2 73’ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ , 89’ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 1-0 80’ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ 1-0 39’ΔΟΥΜΠΛΑΤΖΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΜΕΓ.ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 1-0 27’ΓΑΪΔΑΡΤΖΗΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 3-0 26’,80’ΚΡΟΛ , 77’ΚΟΒΑΤΣΗΣ
Η βαθμολογία στον 1ο όμιλο της Γ’Εθνικής (σε 7 αγωνιστικες )
  ΣΥΝΟΛΟ bet time   ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ   ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ under over   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ   Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΔΙΑΦ
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 14 4 2 1 14-4 +10 4 3   9 3 0 0 7-0 +7   5 1 2 1 7-4 +3
2 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 13 4 1 2 10-3 +7 5 2   10 3 1 0 7-0 +7   3 1 0 2 3-3 0
3 Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ 13 4 1 2 11-6 +5 4 3   12 4 0 0 10-2 +8   1 0 1 2 1-4 -3
4 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ 12 3 3 1 10-7 +3 5 2   5 1 2 1 5-5 0   7 2 1 0 5-2 +3
5 Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 12 3 3 1 7-4 +3 6 1   8 2 2 0 4-2 +2   4 1 1 1 3-2 +1
6 ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ 12 3 3 1 6-5 +1 6 1   10 3 1 0 4-1 +3   2 0 2 1 2-4 -2
7 ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ 9 2 3 2 5-6 -1 6 1   5 1 2 0 2-1 +1   4 1 1 2 3-5 -2
8 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ 8 2 2 3 7-8 -1 5 2   5 1 2 0 4-3 +1   3 1 0 3 3-5 -2
9 ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ 8 2 2 3 5-7 -2 6 1   6 2 0 1 4-4 0   2 0 2 2 1-3 -2
10 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 5 1 2 4 4-8 -4 6 1   3 1 0 2 3-4 -1   2 0 2 2 1-4 -3
11 ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ 5 1 2 4 6-13 -7 2 5   2 0 2 0 2-4 -2   3 1 0 3 4-9 -5
12 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 2 5 4-18 -14 2 5   1 0 1 3 2-9 -7   1 0 1 2 2-9 -7
 
 
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (8η.......ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017….ΩΡΑ 15:00 Μ.Μ.)
ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ    
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ    
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ    
ΟΡΦΕΑΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ    
ΚΑΒΑΛΑ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ    
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ    
                         
ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 42
ΤΕΡΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΑΝ 89
ΤΕΡΜΑΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 54
ΤΕΡΜΑΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 35
ΝΙΚΕΣ ΓΗΠΕΔΟΥΧΩΝ 21
ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 13
ΝΙΚΕΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΩΝ 8
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 3 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ 4 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ,ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΜΥΝΑ 18 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ +10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΗΣ -14 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ , ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ , Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 3 ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ , ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ , ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ,Α.Ε. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 5 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΝΙΚΕΣ 0 ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 1 ΚΑΒΑΛΑ , ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΗΤΤΕΣ 1 ΚΑΒΑΛΑ , ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ , ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ ,ΣΚΟΥΤΑΡΙ , ΑΒΑΤΟ
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 12 βαθμοί Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ (4-0-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΔΡΑ 1 βαθμος ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (0-1-3)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ…….''ΔΡΑΣΤΗΣ'' 7 βαθμοί ΕΛΠΙΔΑ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ (2-1-0)
ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ……..΄΄ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΄΄ 1 βαθμος ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ (0-1-2)

 

 

 

τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους 

 

 

2ος όμιλος (10η αγωνιστική)

Καμπανιακός-Άρης Παλαιοχωρίου  0-2
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας  0-1
ΦΑΣ Νάουσα-Ηρακλής  1-2
Αγροτικός Αστέρας-Πιερικός  0-1
Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά  2-0
ΑΟ Καρδίας-Φίλιππος Αλεξάνδρειας  2-1
Εδεσσαϊκός-Κιλκισιακός  1-1
Ρεπό: ΑΕ Καρίτσας

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Άρης Παλαιοχωρίου 10 7 1 2 19 6 13 22
2 Αλμωπός Αριδαίας 10 5 5 0 16 6 10 20
3 Ηρακλής 9 6 2 1 13 6 7 20
4 Μακεδονικός 9 5 1 3 9 7 2 16
5 Πιερικός 10 5 1 4 10 11 -1 16
6 ΑΠΕ Λαγκαδά 9 4 3 2 16 10 6 15
7 ΦΑΣ Νάουσα 9 5 0 4 11 9 2 15
8 Αγροτικός Αστέρας 10 4 2 4 12 15 -3 14
9 Μέγας Αλεξ.Τρικάλων 10 4 1 5 12 17 -5 13
10 ΑΟ Καρδίας 9 4 0 5 10 10 0 12
11 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 9 3 2 4 8 10 -2 11
12 Εδεσσαϊκός 9 2 3 4 9 15 -6 9
13 ΑΕ Καρίτσας 9 2 2 5 10 14 -4 8
14 Κιλκισιακός 9 1 2 6 7 14 -7 5
15 Καμπανιακός 9 0 1 8 4 16 -12 1

 

 

 

 

3ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Σκουφάς Κομποτίου-Δόξα Κρανούλας  0-0
Ερμής Αμυνταίου-ΑΕ Λευκίμμης  2-1
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Τηλυκράτης  4-2
Νέος Αμφίλοχος-Θεσπρωτός  1-2
Αστέρας Παραποτάμου-Καστοριά  0-1
Πανλευκάδιος-Εθνικός Φιλιππιάδας  1-2
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Τηλυκράτης 9 6 1 2 15 8 7 19
2 ΑΕΠ Καραγιαννίων 9 5 2 2 14 9 5 17
3 Μακεδονικός Φούφα 8 5 1 2 8 6 2 16
4 Ερμής Αμυνταίου 9 4 3 2 8 10 -2 15
5 ΑΕ Λευκίμμης 9 4 2 3 9 9 0 14
6 Νέος Αμφίλοχος 8 4 0 4 16 9 7 12
7 Δόξα Κρανούλας 8 3 3 2 6 8 -2 12
8 Θεσπρωτός 8 2 4 2 9 6 3 10
9 Εθνικός Φιλιππιάδας 8 2 3 3 6 9 -3 9
10 Καστοριά 8 2 1 5 6 10 -4 7
11 Σκουφάς Κομποτίου 8 0 6 2 2 5 -3 6
12 Πανλευκάδιος 8 0 5 3 3 7 -4 5
13 Αστέρας Παραποτάμου 8 1 1 6 5 11 -6 4

 

 

 

 

 

4ος όμιλος (9η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου-Αμβρυσσέας Διστόμου  1-1
Ρήγας Φεραίος-Αστέρας Ιτέας  0-0
Ολυμπιακός Βόλου-Βόλος ΝΠΣ  0-2
ΑΟ Σελλάνων-Διγενής Νεοχωρίου  3-0
Αχιλλέας Φαρσάλων-ΑΠΟΚ Βελούχι  3-0
ΑΟ Θήβα-ΓΣ Αλμυρός  0-1
Ρεπό: Νίκη Βόλου

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Βόλος ΝΠΣ 9 8 0 1 25 8 17 24
2 ΓΣ Αλμυρού 8 5 1 2 11 6 5 16
3 Αστέρας Ιτέας 8 4 2 2 11 10 1 14
4 Αμβρυσσέας Διστόμου 9 4 2 3 12 12 0 14
5 Ολυμπιακός Βόλου 9 3 4 2 8 6 2 13
6 Νίκη Βόλου 7 3 2 2 9 6 3 11
7 ΑΟ Σελλάνων 8 3 2 3 11 11 0 11
8 ΑΟ Θήβα 8 2 3 3 12 10 2 9
9 Ρήγας Φεραίος 8 2 3 3 6 9 -3 9
10 Διγενής Νεοχωρίου 8 2 1 5 4 10 -6 7
11 Οπούντιος Μαρτίνου 8 2 1 5 8 15 -7 7
12 Αχιλλέας Φαρσάλων 8 2 1 5 6 13 -7 7
13 ΑΠΟΚ Βελούχι 8 2 0 6 6 13 -7 6

 

 

 

 

 

 

5ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Τσικλητήρας-Ζάκυνθος  0-0
Αχαϊκή-ΑΣ Λεωνίδιο  2-1
Παλληξουριακός-Καλαμάτα  1-1
Πανηλειακός-Αστέρας Αμαλιάδας  1-0
Παναρκαδικός-Αστέρας Βλαχιώτη  1-2
ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας Βραχνέικων  1-0

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αστέρας Αμαλιάδας 7 5 1 1 17 6 11 16
2 Αστέρας Βλαχιώτη 7 4 3 0 10 5 5 15
3 Καλαμάτα 7 3 4 0 6 1 5 13
4 Διαγόρας Βραχνεΐκων 7 4 0 3 11 6 5 12
5 Πανηλειακός 7 3 2 2 10 4 6 11
6 Αχαϊκή 7 3 2 2 9 7 2 11
7 ΠΑΟ Βάρδας 7 3 1 3 5 6 -1 10
8 Παναρκαδικός 7 3 0 4 8 8 0 9
9 Παλληξουριακός 7 2 1 4 7 16 -9 7
10 Τσικλητήρας 7 3 1 3 4 6 -2 6
11 Ζάκυνθος 7 1 3 3 3 8 -5 6
12 ΑΣ Λεωνίδιο 7 0 0 7 2 19 -17 0

 

 

 

 

 

 

6ος όμιλος (7η αγωνιστική)

ΑΣ Ρόδος-ΑΠΟ Κερατσίνι  1-0
ΑΟ Λουτράκι-Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας  0-0
ΑΟ Ζευγολατιού-Πέλοπας Κιάτου  0-1
Ιωνικός-Διαγόρας Ρόδου  0-2
Προοδευτική-Ιάλυσος  3-2
Ρεπό: Εθνικός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Προοδευτική 7 5 1 1 11 3 8 16
2 Διαγόρας Ρόδου 6 4 2 0 9 2 7 14
3 Εθνικός 6 3 2 1 10 1 9 11
4 ΑΣ Ρόδου 6 3 2 1 7 5 2 11
5 Ιάλυσος Ρόδου 7 2 4 1 11 8 3 10
6 ΑΟ Λουτράκι 7 3 1 3 7 4 3 10
7 Ασπρόπυργος 7 2 2 3 3 10 -7 8
8 ΑΠΟ Κερατσίνι 6 1 2 3 4 6 -2 7
9 Ιωνικός 6 1 2 3 2 5 -3 5
10 Πέλοπας Κιάτου 6 1 1 4 3 11 -8 4
11 ΑΟ Ζευγολατιού 6 0 0 6 1 13 -12 0

 

 

 

 

 

 

 

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Αήττητος Σπάτων-ΑΕ Ερμιονίδας  2-0
Τριγλία Ραφήνας-Αιολικός  3-1
ΑΟ Χαλκίς-Ταμυναϊκός  1-0
Ερμής Κιβερίου-Παναργειακός  1-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής-Θύελλα Ραφήνας  1-0
Ρεπό: Πανθηραϊκός

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αήττητος Σπάτων 7 6 1 0 11 1 10 19
2 ΑΟ Χαλκίς 7 4 2 1 10 5 5 14
3 ΑΕ Ερμιονίδας 7 3 2 2 7 4 3 11
4 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 6 3 2 1 4 4 0 11
5 Ερμής Κιβερίου 6 1 4 1 8 8 0 7
6 Παναργειακός 6 1 4 1 4 4 0 7
7 Θύελλα Ραφήνας 6 2 1 3 5 6 -1 7
8 Πανθηραϊκός 6 1 3 2 6 6 0 6
9 Τριγλία Ραφήνας 6 1 1 4 5 10 -5 4
10 Αιολικός 6 1 1 4 3 8 -5 4
11 Ταμυναϊκός 7 1 1 5 4 11 -7 4

 

 

 

 

 

 

 

8ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Ηρόδοτος-Φωστήρας  1-0
ΑΕ Κηφισιά-Αιγάλεω  2-3
Ατσαλένιος-ΑΟ Παλαιόχωρας  0-0
ΑΕ Μυλοποτάμου-Ερμής Ζωνιανών  1-1
ΟΦ Ιεράπετρας-Ηλυσιακός  2-2
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

Βαθμολογία

    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρόδοτος 7 6 1 0 14 5 9 19
2 Ατσαλένιος 7 3 3 1 7 3 4 12
3 Ηλυσιακός 6 2 4 0 8 3 5 10
4 Φωστήρας 7 2 3 2 4 2 2 9
5 ΟΦ Ιεράπετρας 6 2 2 2 6 6 0 8
6 Ερμής Ζωνιανών 6 2 2 2 8 11 -3 8
7 Αιγάλεω 6 2 1 3 6 8 -2 7
8 ΑΟ Παλαιόχωρας 7 1 4 2 6 8 -2 7
9 ΑΕ Κηφισιά 6 0 4 2 4 6 -2 4
10 ΑΕ Μυλοποτάμου 6 0 3 3 5 12 -7 3
11 Άγιος Ιερόθεος 6 0 1 5 5 11 -6 1
Διαβάστηκε 386 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 20 Νοεμβρίου 2017 00:18

Νέα Βίντεο

Ράδιο

RSS Αθλητικών Ιστοσελίδων

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972