Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός 3-0
Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-1
ΦΑΣ Νάουσα – Πιερικός 3-0
ΑΕ Καρίτσας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-2
ΑΟ Καρδίας – Κιλκισιακός 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ηρακλής 1-2
Αλμωπός Αριδαίας – Καμπανιακός 1-1
Ρεπό: Μακεδονικός

 

Βαθμολογία

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 ΑΠΕ Λαγκαδά 3 2 1 0 7 2 5 7
2 Αλμωπός Αριδαίας 3 2 1 0 7 3 4 7
3 Άρης Παλαιοχωρίου 3 2 1 0 4 0 4 7
4 Μέγας Αλέξ.Τρικάλων 3 2 0 1 3 2 1 6
5 Αγροτικός Αστέρας 3 1 1 1 3 3 0 4
6 Ηρακλής 3 1 1 1 2 3 -1 4
7 Εδεσσαϊκός 3 1 1 1 3 5 -2 4
8 Πιερικός 3 1 1 1 3 5 -2 4
9 ΑΟ Καρδίας 2 1 0 1 3 2 1 3
10 ΦΑΣ Νάουσα 3 1 0 2 4 4 0 3
11 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 3 1 0 2 2 2 0 3
12 ΑΕ Καρίτσας 3 1 0 2 2 6 -4 3
13 Καμπανιακός 3 0 1 2 3 5 -2 1
14 Μακεδονικός 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 Κιλκισιακός 2 0 1 1 0 2 -2 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3ος όμιλος

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος 0-0
Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας 0-1
ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος 0-3
Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου 4-0
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου 1-0
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

 

Βαθμολογία

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 ΑΕΠ Καραγιαννίων 3 2 1 0 3 1 2 7
2 Μακεδονικός Φούφα 3 2 1 0 3 1 2 7
3 Τηλυκράτης 3 2 0 1 3 3 0 6
4 ΑΕ Λευκίμμης 3 1 2 0 2 1 1 5
5 Θεσπρωτός 3 1 1 1 4 1 3 4
6 Ερμής Αμυνταίου 3 1 1 1 2 5 -3 4
7 Νέος Αμφίλοχος 3 1 0 2 5 4 1 3
8 Εθνικός Φιλιππιάδας 2 1 0 1 1 1 0 3
9 Πανλευκάδιος 3 0 3 0 1 1 0 3
10 Σκουφάς Κομποτίου 3 0 3 0 1 1 0 3
11 Αστέρας Παραποτάμου 3 0 1 2 1 3 -2 1
12 Δόξα Κρανούλας 2 0 1 1 1 3 -2 1
13 Καστοριά 2 0 0 2 0 2 -2 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4ος όμιλος

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΟ Θήβα 2-4
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ρήγας Φεραίος 1-2
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-0
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΓΣ Αλμυρού 1-2
Βόλος ΝΠΣ – ΑΟ Σελλάνων 4-1 (14/10)
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Φαρσάλων 4-1 (14/10)
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

 

Βαθμολογία

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Βόλος ΝΠΣ 3 3 0 0 12 3 9 9
2 ΓΣ Αλμυρού 2 2 0 0 6 2 4 6
3 Νίκη Βόλου 3 2 0 1 6 3 3 6
4 Αμβρυσσέας Διστόμου 3 2 0 1 5 3 2 6
5 Ρήγας Φεραίος 3 2 0 1 5 4 1 6
6 ΑΟ Θήβα 3 1 1 1 6 5 1 4
7 Ολυμπιακός Βόλου 3 1 1 1 2 2 0 4
8 ΑΠΟΚ Βελούχι 2 1 0 1 2 2 0 3
9 Αχιλλέας Φαρσάλων 3 1 0 2 3 6 -3 3
10 Οπούντιος Μαρτίνου 3 1 0 2 4 8 -4 3
11 ΑΟ Σελλάνων 3 0 1 2 3 7 -4 1
12 Αστέρας Ιτέας 3 0 1 2 1 8 -7 1
13 Διγενής Νεοχωρίου 2 0 0 2 1 3 -2 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5ος όμιλος

Τσικλητήρας – Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
ΑΣ Λεωνίδιο – Παναρκαδικός 0-3
Ζάκυνθος – Πανηλειακός 0-3
Καλαμάτα – ΠΑΟ Βάρδας 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0
Αχαϊκή – Παλληξουριακός 3-1

 

Βαθμολογία

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αστέρας Αμαλιάδας 3 3 0 0 7 1 6  
2 Καλαμάτα 3 2 1 0 3 0 3 7
3 Αστέρας Βλαχιώτη 3 2 1 0 4 2 2 7
4 Διαγόρας Βραχνεΐκων 3 2 0 1 5 2 3 6
5 Πανηλειακός 3 1 2 0 4 1 3 5
6 Αχαϊκή 3 1 1 1 3 2 1 4
7 Ζάκυνθος 3 1 1 1 1 3 -2 4
8 Παναρκαδικός 3 1 0 2 4 5 -1 3
9 Παλληξουριακός 3 1 0 2 3 7 -4 3
10 Τσικλητήρας 3 0 1 2 1 4 -3 1
11 ΠΑΟ Βάρδας 3 0 1 2 0 3 -3 1
12 ΑΣ Λεωνίδιο 3 0 0 3 0 5 -5 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6ος ομιλος

Προοδευτική – Εθνικός 0-0
Ιάλυσος Ρόδου – ΑΟ Ζευγολατιού 4-1
ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Λουτράκι 1-0
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Ιωνικός 0-1
Πέλοπας Κιάτου – Διαγόρας Ρόδου 0-0
Ρεπό: ΑΠΟ Κερατσίνι

 

Βαθμολογία

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ασπρόπυργος 3 2 0 1 2 1 1 6
2 Εθνικός 3 1 2 0 4 0 4 5
3 Ιάλυσος Ρόδου 3 1 2 0 6 3 3 5
4 ΑΠΟ Κερατσίνι 2 0 2 0 2 1 1 4
5 Διαγόρας Ρόδου 2 1 1 0 1 0 1 4
6 ΑΣ Ρόδου 3 1 1 1 2 2 0 4
7 Ιωνικός 3 1 1 1 1 1 0 4
8 Προοδευτική 3 1 1 1 1 1 0 4
9 ΑΟ Λουτράκι 3 1 1 1 5 2 3 3
10 Πέλοπας Κιάτου 2 0 1 1 0 5 -5 1
11 ΑΟ Ζευγολατιού 3 0 0 3 1 9 -8 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7ος όμιλος

Αήττητος Σπάτων – Πανθηραϊκός 2-1
Ταμυναϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 0-0
ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Κιβερίου 1-1
Τρίγλια Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς 1-2
Παναργειακός – Θύελλα Ραφήνας 1-0
Ρεπό: Αιολικός

Βαθμολογία

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Αήττητος Σπάτων 3 3 0 0 6 1 5 9
2 ΑΕ Ερμιονίδας 3 2 1 0 4 1 3 7
3 ΑΟ Χαλκίς 3 2 0 1 4 3 1 6
4 Ερμής Κιβερίου 3 1 2 0 5 2 3 5
5 Ταμυναϊκός 3 1 1 1 4 4 0 4
6 Διαγόρας Αγ.Παρασκευής 3 1 1 1 2 4 -2 4
7 Παναργειακός 2 1 0 1 2 2 0 3
8 Αιολικός 2 1 0 1 1 1 0 3
9 Πανθηραϊκός 3 0 1 2 2 4 -2 1
10 Θύελλα Ραφήνας 2 0 0 2 0 2 -2 0
11 Τριγλία Ραφήνας 3 0 0 3 1 7 -6 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8ος όμιλος

Ηρόδοτος – Άγιος Ιερόθεος 1-0
Φωστήρας – ΑΕ Μυλοποτάμου 3-0
ΑΕ Κηφισιά – Ατσαλένιος 0-0
Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός 1-1
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας 0-2
Ρεπό: Αιγάλεω

Βαθμολογία

Α/Α Ομάδα ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ηρόδοτος 3 2 1 0 3 1 2 7
2 ΟΦ Ιεράπετρας 3 2 0 1 4 2 2 6
3 Ερμής Ζωνιανών 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Φωστήρας 3 1 1 1 3 1 2 4
5 Αιγάλεω 2 1 1 0 1 0 1 4
6 ΑΕ Κηφισιά 3 0 3 0 1 1 0 3
7 Ηλυσιακός 2 0 2 0 1 1 0 2
8 Ατσαλένιος 3 0 2 1 1 2 -1 2
9 ΑΟ Παλαιόχωρας 3 0 2 1 2 4 -2 2
10 ΑΕ Μυλοποτάμου 3 0 2 1 4 7 -3 2
11 Άγιος Ιερόθεος 3 0 1 2 3 5 -2 1