Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2017 14:04

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄ΕΠΣ Καβάλας !

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

 Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄ΕΠΣ Καβάλας 2017-18 , όπου θα συμμετάσχουν για μια ακόμη χρονιά δεκαέξι ομάδες.

Η ORAGIASPOR-DRAMAS.GR πιστή στην έγκαιρη ...έγκυρη .....και σφαιρική ενημέρωση θα σας προσφέρει για μια ακόμη χρονιά την εξέλιξη των πρωταθλημάτων της περιφέρειας μας ...απο Σέρρες μέχρι Έβρο ....αγωνιστική ανα αγωνιστική .....με αποτελέσματα και βαθμολογίες .....

Image-1-3

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος των ''γειτόνων'' μας .....:

 

 

 

 

 

 

 

1η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Εθνικός Ν. Καρυάς  
Ατρόμητος Χαλκερού-ΜΑ Αντιφιλίππων  
Ηρακλής Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Δόξα Θεολόγου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
Βύρων Καβάλας-ΑΕ Καβάλας  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Κεραυνός Πέρνης  
2η αγωνιστική  
Ατρόμητος Χαλκερού-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Ηρακλής Καβάλας  
ΜΑ Αντιφιλίππων-Φρίξος Πλατανοτόπου  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Δόξα Θεολόγου  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρων Καβάλας  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ορφέας Ελευθερούπολης  
ΑΕ Καβάλας-Κεραυνός Πέρνης  
3η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Ηρακλής Καβάλας  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Ατρόμητος Χαλκερού  
Δόξα Θεολόγου-Εθνικός Ν. Καρυάς  
Βύρων Καβάλας-ΜΑ Αντιφιλίππων  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
Κεραυνός Πέρνης-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
ΑΕ Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
4η αγωνιστική  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Ηρακλής Καβάλας-Δόξα Θεολόγου  
Ατρόμητος Χαλκερού-Βύρων Καβάλας  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Ορφέας Ελευθερούπολης  
ΜΑ Αντιφιλίππων-Κεραυνός Πέρνης  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-ΑΕ Καβάλας  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
5η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Δόξα Θεολόγου  
Βύρων Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Ηρακλής Καβάλας  
Κεραυνός Πέρνης-Ατρόμητος Χαλκερού  
ΑΕ Καβάλας-Εθνικός Ν. Καρυάς  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΜΑ Αντιφιλίππων  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
6η αγωνιστική  
Βύρων Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Κεραυνός Πέρνης  
Ηρακλής Καβάλας-ΑΕ Καβάλας  
Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
ΜΑ Αντιφιλίππων-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
7η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Κεραυνός Πέρνης-Βύρων Καβάλας  
ΑΕ Καβάλας-Δόξα Θεολόγου  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Φρίξος Πλατανοτόπου  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ηρακλής Καβάλας  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ατρόμητος Χαλκερού  
ΜΑ Αντιφιλίππων-Εθνικός Ν. Καρυάς  
8η αγωνιστική  
Κεραυνός Πέρνης-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Ορφέας Ελευθερούπολης-ΑΕ Καβάλας  
Βύρων Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
Δόξα Θεολόγου-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
Ηρακλής Καβάλας-ΜΑ Αντιφιλίππων  
Ατρόμητος Χαλκερού-Εθνικός Ν. Καρυάς  
9η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-ΑΕ Καβάλας  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Κεραυνός Πέρνης  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Βύρων Καβάλας  
ΜΑ Αντιφιλίππων-Δόξα Θεολόγου  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Φρίξος Πλατανοτόπου  
Ηρακλής Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού  
10η αγωνιστική  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Βρασίδας Ν. Περάμου  
ΑΕ Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
Ορφέας Ελευθερούπολης-ΜΑ Αντιφιλίππων  
Βύρων Καβάλας-Εθνικός Ν. Καρυάς  
Δόξα Θεολόγου-Ατρόμητος Χαλκερού  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Ηρακλής Καβάλας  
11η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
ΜΑ Αντιφιλίππων-ΑΕ Καβάλας  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Κεραυνός Πέρνης  
Ατρόμητος Χαλκερού-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Ηρακλής Καβάλας-Βύρων Καβάλας  
Δόξα Θεολόγου-Φρίξος Πλατανοτόπου  
12η αγωνιστική  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-ΜΑ Αντιφιλίππων  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Εθνικός Ν. Καρυάς  
ΑΕ Καβάλας- Ατρόμητος Χαλκερού  
Κεραυνός Πέρνης-Ηρακλής Καβάλας  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Φρίξος Πλατανοτόπου  
Βύρων Καβάλας-Δόξα Θεολόγου  
13η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-ΜΑ Αντιφιλίππων  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
Ατρόμητος Χαλκερού-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Ηρακλής Καβάλας-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
Φρίξος Πλατανοτόπου-ΑΕ Καβάλας  
Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Πέρνης  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Βύρων Καβάλας  
Β' γύρος  
14η αγωνιστική  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Βρασίδας Ν. Περάμου  
ΜΑ Αντιφιλίππων –Ατρόμητος Χαλκερού  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ηρακλής Καβάλας  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Φρίξος Πλατανοτόπου  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Δόξα Θεολόγου  
ΑΕ Καβάλας-Βύρων Καβάλας  
Κεραυνός Πέρνης-Ορφέας Ελευθερούπολης  
15η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Ατρόμητος Χαλκερού  
Ηρακλής Καβάλας-Εθνικός Ν. Καρυάς  
Φρίξος Πλατανοτόπου-ΜΑ Αντιφιλίππων  
Δόξα Θεολόγου-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
Βύρων Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
Κεραυνός Πέρνης-ΑΕ Καβάλας  
16η αγωνιστική  
Ηρακλής Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Ατρόμητος Χαλκερού-Φρίξος Πλατανοτόπου  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Δόξα Θεολόγου  
ΜΑ Αντιφιλίππων-Βύρων Καβάλας  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραυνός Πέρνης  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-ΑΕ Καβάλας  
17η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Φρίξος Πλατανοτόπου  
Δόξα Θεολόγου-Ηρακλής Καβάλας  
Βύρων Καβάλας-Ατρόμητος Χαλκερού  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Εθνικός Ν. Καρυάς  
Κεραυνός Πέρνης-ΜΑ Αντιφιλίππων  
ΑΕ Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
18η αγωνιστική  
Δόξα Θεολόγου-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Βύρων Καβάλας  
Ηρακλής Καβάλας-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Ατρόμητος Χαλκερού-Κεραυνός Πέρνης  
Εθνικός Ν. Καρυάς-ΑΕ Καβάλας  
ΜΑ Αντιφιλίππων -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
19η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Βύρων Καβάλας  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Δόξα Θεολόγου  
Κεραυνός Πέρνης-Φρίξος Πλατανοτόπου  
ΑΕ Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ατρόμητος Χαλκερού  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Εθνικός Ν. Καρυάς  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-ΜΑ Αντιφιλίππων  
20η αγωνιστική  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Βύρων Καβάλας-Κεραυνός Πέρνης  
Δόξα Θεολόγου-ΑΕ Καβάλας  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
Ηρακλής Καβάλας-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Ατρόμητος Χαλκερού-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
Εθνικός Ν. Καρυάς-ΜΑ Αντιφιλίππων  
21η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Πέρνης  
ΑΕ Καβάλας-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Βύρων Καβάλας  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Θεολόγου  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Φρίξος Πλατανοτόπου  
ΜΑ Αντιφιλίππων-Ηρακλής Καβάλας  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Ατρόμητος Χαλκερού  
22η αγωνιστική  
ΑΕ Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Κεραυνός Πέρνης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Βύρων Καβάλας-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
Δόξα Θεολόγου-ΜΑ Αντιφιλίππων  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Εθνικός Ν. Καρυάς  
Ατρόμητος Χαλκερού-Ηρακλής Καβάλας  
23η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-ΑΕ Καβάλας  
Απόλλων Χρυσοχωρίου-Κεραυνός Πέρνης  
ΜΑ Αντιφιλίππων-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Βύρων Καβάλας  
Ατρόμητος Χαλκερού-Δόξα Θεολόγου  
Ηρακλής Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου  
24η αγωνιστική  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
ΑΕ Καβάλας-ΜΑ Αντιφιλίππων  
Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Ν. Καρυάς  
Ορφέας Ελευθερούπολης-Ατρόμητος Χαλκερού  
Βύρων Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Δόξα Θεολόγου  
25η αγωνιστική  
Βρασίδας Ν. Περάμου-Απόλλων Χρυσοχωρίου  
ΜΑ Αντιφιλίππων -Αναγέννηση Λιμεναρίων  
Εθνικός Ν. Καρυάς-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης  
Ατρόμητος Χαλκερού-ΑΕ Καβάλας  
Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Πέρνης  
Φρίξος Πλατανοτόπου-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Δόξα Θεολόγου-Βύρων Καβάλας  
26η αγωνιστική  
ΜΑ Αντιφιλίππων-Βρασίδας Ν. Περάμου  
Απόλλων Χρυσοχωρίου- Εθνικός Ν. Καρυάς  
Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ατρόμητος Χαλκερού  
Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ηρακλής Καβάλας  
ΑΕ Καβάλας-Φρίξος Πλατανοτόπου  
Κεραυνός Πέρνης-Δόξα Θεολόγου  
Βύρων Καβάλας-Ορφέας Ελευθερούπολης  
Διαβάστηκε 344 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2017 14:04

Νέα Βίντεο

Ράδιο

  

            
 

 

Το site δεν είναι επιχείρηση κερδοσκοπικού χαρακτήρα. Όλες οι καταχωρήσεις γίνονται ΔΩΡΕΑΝ. Στείλτε μας και εσείς τη δική σας !!!

 

 

 tp-logo  Η Ιστοσελίδα κατασκευάστηκε από ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ με το  ειδικό πακέτο  προσφοράς 
“Δωρεάν ιστοσελίδες για όλους”   
 Για περισσότερες πληροφορίες τηλ. Επικοινωνίας 6974410972